UA
RU

alyona alyona та Jerry Heil вирушили у Швецію на Євробачення-2024 і відкрили благодійний збір

Співачки alyona alyona та Jerry Heil вирушили у шведське місто Мальме, де проходитиме Євробачення-2024. Також артистки разом з платформою United24 відкрили благодійний збір. 

alyona alyona та Jerry Heil вирушили у Швецію на Євробачення-2024 і відкрили благодійний збір-Фото 1

Сьогодні з Центрального залізничного вокзалу в Києві alyona alyona і Jerry Heil вирушили у Швецію на Євробачення-2024. 

«Величезне дякую за те, що ви тут сьогодні. За те, що приділяєте увагу, підтримуєте представниць від України на Євробаченні. Це місія для всіх нас. Ми відчуваємо за своїми спинами величезну кількість людей, український народ. І ми будемо там не самі. Ми це відчуваємо», — подякувала прихильникам Jerry Heil.

alyona alyona та Jerry Heil вирушили у Швецію на Євробачення-2024 і відкрили благодійний збір-Фото 2

Також артистки разом з платформою United24 відкрили збір на 10 мільйонів гривень на відбудову Великокостромської гімназії, яка була зруйнована російською ракетою. У гімназії навчаються 250 дітей, які зараз вимушені займатися онлайн. Співачкам вручили символічний ключ від гімназії. Ключ знайшли під завалами і зберегли як символ щасливого майбутнього дітей. 

alyona alyona та Jerry Heil вирушили у Швецію на Євробачення-2024 і відкрили благодійний збір-Фото 3

«Для багатьох українців такі ключі — це єдине, що залишилося від їхнього дому. І вони тримають в кишенях ці свої фантомні будинки. Тому хочеться, щоб люди відбудовували навчальні заклади, будинки і все на світі. І важливо такими ключами розблокувати дитинство дітей, які зараз втратили своїх однокласників через зруйновані школи, втратили велику частину дитинства, які хочуть повернутися до офлайн навчання. Це дуже важливо. У нас навіть є такий собі сюрприз для тих, хто задонатить від 100 гривень в Україні або від 10 доларів для європейських країн та Америки. Вони отримають від нас відео подарунок або персональну невелику зустріч, де ми можемо поспівати разом», — розповіла alyona alyona.

Співачки alyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa & Maria перемогли у Нацвідборі на Євробачення-2024. Представниці України виступатимуть у першому півфіналі під номером 5. Другий півфінал пройде у четвер, 9 травня. Гранд-фінал — у суботу, 11 травня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики

Читайте також: JAMALA БУДЕ РЕЧНИЦЕЮ ВІД УКРАЇНИ НА ЄВРОБАЧЕННІ-2024

Статьи по теме