UA
  RU

  Анатолій Анатоліч, Григорій Герман і Володимир Остапчук готують особливий сюрприз до 8-го березня

  Улюблена програма мільйонів українців «Ранок з Україною» на каналі «Україна» до Міжнародного жіночого дня готує особливий святковий ефір. 

  Анатолій Анатоліч, Григорій Герман і Володимир Остапчук готують особливий сюрприз до 8-го березня-Фото 1


  Популярні телеведучі Григорій Герман, Анатолій Анатоліч і Володимир Остапчук зберуться разом, щоб привітати прекрасну половину населення та подарувати купу приємних сюрпризів.

  8 березня з 7:00 до 10:00 на  телеканалі «Україна» пройде спеціальний випуск програми «Ранок з Україною». Відомі чоловіки влаштують жінкам справжнє свято – зарядять гарним настроєм, розкажуть про традиції святкування дня в різних куточках країни, про відомих українок і їхній внесок у розвиток країни, жіночу дружбу та багато іншого.


  «Звичайно, цей ефір буде присвячений найчарівнішим українським жінкам! Тому ми, чоловіки, зробимо все для того, щоб наші глядачки отримали максимум задоволення», – коментує ведучий програми «Ранок з Україною» Анатолій Анатоліч.

  Телеведучі зберуть корисні поради, підготують особливий та влучний подарунок та навіть зійдуться в батлі на кращий сюрприз. А ще здійснять заповітну мрію постійної глядачки «Ранку з Україною».

  Анатолій Анатоліч, Григорій Герман і Володимир Остапчук готують особливий сюрприз до 8-го березня-Фото 2


  «Це буде дійсно особливий випуск, в якому ми, чоловічою командою, зробимо все можливе, щоб зарядити глядачів чудовим настроєм на весь день і навіть виконаємо бажання нашої шанувальниці. Буде безліч приємностей, проте краще один раз побачити, ніж 100 разів почути, тому вмикайте «Ранок з Україною» і зустрічайте цей день разом із нами», – поділився ведучий каналу «Україна» Григорій Герман.

  Крім того, у цей день на глядачів чекає багато сюрпризів: відомі гості, які виконають свої хіти і улюблені учасники грандіозного шоу «МАСКА».

  Анатолій Анатоліч, Григорій Герман і Володимир Остапчук готують особливий сюрприз до 8-го березня-Фото 3  «Прекрасний ранок (не тільки 8 березня) починається з квітів, кави в ліжко і норкової шуби! Жартую, звичайно ж, перш за все – це увага, позитив, щирі усмішки та слова подяки. Отримаєте ви це від своєї другої половинки, від сім’ї, друзів або від самих себе, подивившись в дзеркало, – насправді не важливо. Важливо тільки, щоб кожна відчула себе найжіночнішою, найкоханішою і найщасливішою. 8 березня зі всією командою «Ранку з Україною» ми зберемось і прийдемо до вас додому, на телеекрани, щоб ви точно відчули весь спектр класних емоцій і почали цей світлий святковий день з класних новин і бонусів у вигляді жартів від Остапчука», – розповів ведучий гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

  А прекрасна половина ведучих ранкового шоу – Лілія Ребрик і Марія Мельник у цей день буде відпочивати. Але чоловіки зв’яжуться з ними по відео зв’язку, щоб привітати і дізнатись, як почався їхній ідеальний ранок.


  Дивіться святковий випуск програми «Ранок з Україною» у понеділок, 8 березня, о 7:00 на каналі «Україна».

   

  Статьи по теме