UA
RU

Арт-проєкт “33 літери для України”: таким український алфавіт ви ще не бачили

Редагувати переклад

Польські дизайнери створили проєкт, який має на меті популяризувати українську мову.

Наша країна – джерело натхнення для багатьох митців з усього світу. Не тільки культурна спадщина, а й мова та наша абетка захоплює. Тому польські дизайнери вирішили започатку проєкт “33 літери для України”, щоб підтримати нашу державу.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от 33_letters (@33_letters_for_ukraine)

Поляки Іосій Фідлер-Верушевський, Аліна Рибацька-Грущинська та Ага Котовська зібралися разом та створили арт-проєкт, який не тільки збирає кошти для підтримки організацій, які допомагають українцям, а й популяризувати український алфавіт. Суть проєкту в тому, щоб дизайнери з усього світу намалювали букви на свій манер, в своєму стилі.

Роботи збиралися з 7 березня по 8 квітня і кожну літеру викладали в Інстаграм-профіль. Вийшов надзвичайно цікавий та унікальний український алфавіт, якого ви точно раніше не бачили. 

У нас є дві цілі: популяризація українського алфавіту та збір пожертв організаціям, що допомагають Україні. Ця акція – важлива відправна точка, нам дуже приємно, що так багато дизайнерів взяло участь та виразило свою солідарність, намалювавши букви. Але не менш важливі й результати: збір коштів та освіта,

– йдеться у заяві організаторів.

Ми вдячні за такий проєкт та можливість усьому світові побачити, яка українська мова солов’їна.

 

Статьи по теме