UA
  RU

  Арт-проєкт “33 літери для України”: таким український алфавіт ви ще не бачили

  Редагувати переклад

  Польські дизайнери створили проєкт, який має на меті популяризувати українську мову.


  Наша країна – джерело натхнення для багатьох митців з усього світу. Не тільки культурна спадщина, а й мова та наша абетка захоплює. Тому польські дизайнери вирішили започатку проєкт “33 літери для України”, щоб підтримати нашу державу.

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от 33_letters (@33_letters_for_ukraine)


  Поляки Іосій Фідлер-Верушевський, Аліна Рибацька-Грущинська та Ага Котовська зібралися разом та створили арт-проєкт, який не тільки збирає кошти для підтримки організацій, які допомагають українцям, а й популяризувати український алфавіт. Суть проєкту в тому, щоб дизайнери з усього світу намалювали букви на свій манер, в своєму стилі.

  Роботи збиралися з 7 березня по 8 квітня і кожну літеру викладали в Інстаграм-профіль. Вийшов надзвичайно цікавий та унікальний український алфавіт, якого ви точно раніше не бачили. 


  У нас є дві цілі: популяризація українського алфавіту та збір пожертв організаціям, що допомагають Україні. Ця акція – важлива відправна точка, нам дуже приємно, що так багато дизайнерів взяло участь та виразило свою солідарність, намалювавши букви. Але не менш важливі й результати: збір коштів та освіта,

  – йдеться у заяві організаторів.

  Ми вдячні за такий проєкт та можливість усьому світові побачити, яка українська мова солов’їна.   

  Статьи по теме