UA
RU

Аукціон Christie’s хоче зібрати 1 мільйон доларів для підтримки України

Редагувати переклад

Ці гроші планують перерахувати в фонд збереження культурної спадщини.

Підтримка йде звідусіль, тому аукціонний дім Christie’s вирішив зібрати якомога більше коштів, в ідеалі 1 мільйон доларів, щоб відправити на підтримку української культури.

Аукціон Christie’s хоче зібрати 1 мільйон доларів для підтримки України-Фото 1

«Дафнис и Хлоя», Теофил Фраерман/Фото:Christie’s Images Limited 2022

З 25 квітня Christie’s запустив серію благодійних торгів, на яких буде виставлено 86 картин та малюнків українських авангардистів, а також 10 модерністів. На аукціоні можна побачити роботи Теофіли Фраєрман, Амшея Нюренберга, Олександра Екстер та Олександра Богомазова. Також на Christie’s можна буде купити роботи сучасних фотографів та відеографів.

Організатори планують зібрати один мільйон доларів, який після перерахують у Всесвітній фонд пам’ятників, організації “лікарі без меж”, а також організації CORE, засновану Шоном Пенном.

За даними ЮНЕСКО, з моменту вторгнення було зруйновано близько 53 історичниї об’єктів, включаючи музеї, монастирі, пам’ятники та історичні центри. Тому ми використовуємо багатосторонній підхід. Ми підтримуємо гуманітарну допомогу, але й підтримуємо збереження культури. Як аукціонний дім, ми використовуємо нашу платформу в позитивному ключі,

– каже Соня Беккерман, заступниця голови правління Christie’s.

Читайте також: У Таллінні стартує VІІІ Міжнародний музичний фестиваль Odessa Classics

Аукціон буде проходити до 5 травня і приєднати до торгів можна буде навіть онлайн. Соня Беккерман запевнила, що залучить покупців з усього світу, аби зібрати більше коштів. Нагадаємо, що аукціонний дім Christie’s заборонив приймати участь в торгах клієнтів з росії та Білорусі.

Статьи по теме