UA
RU

Барбі оголошує нових рольових моделей

Редагувати переклад
Бренд Барбі розширює проєкт «Долай бар’єр до мрії» і відзначає європейських спортсменок.

Барбі оголошує нових рольових моделей-Фото 1

Серед них будуть:

  • Діна Ешер-Сміт (Велика Британія) — найшвидша бігунка Британії
  • Амандін Анрі (Франція) — капітан національної збірної з футболу
  • Малайка Міхамбо (Німеччина) — чемпіонка світу зі стрибків у довжину
  • Тереза Бонвало (Португалія) — чемпіонка Європи з серфінгу серед юніорів
  • Анат Лельор (Ізраїль) — професійна серфінгістка
  • Сюмейє Бояджи (Туреччина) — парачемпіонка світу з плавання
  • Ольга Харлан (Україна) — шестикратна чемпіонка світу з фехтування на шаблях
  • Айріне Палшіте (Литва) — чемпіонка Європи зі стрибків у висоту

Сьогодні Барбі, найрізноманітніша лялька-модниця в світі, називатиме імена визначних професійних спортсменок з Європи, які виступатимуть офіційними рольовими моделями з нагоди Міжнародного жіночого дня і в рамках продовження проекту «Долай бар’єр до мрії» (Dream Gap), що дуже актуальний саме зараз, коли молоді дівчата відчувають складнощі з самооцінкою і сумніваються у своєму потенціалі*.

Барбі оголошує нових рольових моделей-Фото 2

В Україні, Ольгу Харлан названо рольовою моделлю через її визначні спортивні досягнення у фехтуванні. Ользі було презентовано унікальну і неповторну ляльку за її образом – найвищу нагороду від бренду Барбі.

Програма рольових моделей прагне надихнути наступне покоління, висвітлюючи жінок, які виходять за межі звичних рамок у самих різних напрямках кар’єри. Це одна з багатьох ініціатив проєкту Барбі «Долай бар’єр до мрії», багаторічної глобальної соціальної ініціативи з підвищення обізнаності щодо факторів, які не дають дівчатам розкрити свій повний потенціал. Проєкт діє в тому числі й шляхом фінансування наукових досліджень. У 2019 році бренд Барбі у партнерстві з сайтом GoFundMe пожертвував 250 000 доларів окремим неприбутковим організаціям, що мають потужні засоби створення натхнення для дівчат звідусіль.

Барбі оголошує нових рольових моделей-Фото 3

По всій Європі було оголошено імена рольових моделей зі світу спорту, зокрема чемпіонки світу з фехтування на шаблях Ольги Харлан (Україна), найшвидшої бігунки в Британії Діни Ешер-Сміт (Британія) і парапловчині-юніорки Сюмейє Бояджи (Туреччина). Усі ці спортсменки, що виступатимуть за свої країни цього літа, отримали сьогодні свою унікальну ляльку.

Ольга Харлан:

Мені дуже, дуже приємно. Це дуже велика честь, і, мабуть, в своєму житті я роблю правильні речі, що заслужила, щоб легендарний бренд Барбі створив мою ляльку. Лялька дійсно схожа на мене – у неї мої очі, мій ніс, фехтувальна форма до деталей така ж як у мене, шабля, маска у кольорах державного прапора, точнісінько як у мене… вона як Оля Харлан!   

Барбі оголошує нових рольових моделей-Фото 4

Ліза Мак Найт, старший віце-президент Барбі та світовий керівник напрямку ляльок, розповіла: «Як бренд, що завжди надихав дівчат, Барбі прагне висвітлювати потужні та різноманітні рольові моделі, що можуть розкрити безкінечний потенціал у кожній дівчині. Коли спортсменки встановлюють нові рекорди і займають місця на подіумах по всьому світу, ми пишаємося можливістю відзначити цих неймовірних жінок, вшановуючи їхні історії та досягнення випуском ляльок за їхніми образами. У спробі ще більше долати «бар’єр до мрії» ми маємо обов’язок показати дівчатам, що вони можуть стати будь-ким – на полі, на корті, на татамі – будь-де».

Хізер Сміт, заступник керівника з питань інновацій благодійної організації «Жінки в спорті», каже: «Зараз багато дівчат не отримують тих фізичних та психічних переваг, які пропонує спорт, бо мають негативне ставлення до фізкультури, сформоване ще чи не з п’ятирічного віку. Водночас, спорт і фізкультура – це чудовий спосіб розвивати в дівчатах впевненість та стійкість, щоб вони стали здоровими і щасливими молодими жінками. У благодійній організації «Жінки в спорті» ми прагнемо допомогти дівчатам насолоджуватися перевагами спорту впродовж життя. І коли перед нами на горизонті новий захоплюючий літній спортивний сезон, в якому буде повно надихаючих жінок, ми раді підтримати програму рольових спортивних моделей Барбі “Долай бар’єр до мрії”, яка презентує дівчатам ці позитивні приклади для наслідування і показує, що вони можуть стати будь-ким і робити будь-що».

Статьи по теме