UA
RU

Вийшов повний трейлер фільму «Барбі»

Редагувати переклад

Вийшов головний і повний трейлер фільму «Барбі». Також творці стрічки показали імена артистів, які заспівають для саундтреку.

Вийшов повний трейлер фільму «Барбі»-Фото 1

«Барбі» — один із найбільш обговорюваних фільмів року. Глядачі багато очікують від нової стрічки, зокрема, феміністичного підтексту. Бо режисеркою і співавтором сценарію стала Грета Гервіг, яка зняла фільми «Леді-Птаха» і «Маленькі жінки».

Вийшов повний трейлер фільму «Барбі»-Фото 2

Творці «Барбі» кажуть, що це буде мікс фентезі, комедії та мелодрами. У фільма довга історія. Виробник ляльки — компанія Mattel — загалом починає її з 1959 року, коли перша Барбі потрапила на прилавки магазінів. Але якщо бути точнішими, то Mattel, яка володіє правами на ляльку, вирішила знімати фільм разом із Sony у 2015 році. Тоді компанії ніяк не могли погодити кандидатуру головної героїні. Зокрема, на роль Барбі претендували Емі Шуммер та Енн Гетевей. 

Вийшов повний трейлер фільму «Барбі»-Фото 3

З часом збіг термін контракту і фільм «Барбі» запропонували студії Warner Bros. Робота пішла, коли режисеркою призначили Грету Гервіг. Вона переписала сценарій, на роль Барбі взяла Марго Роббі, на роль Кена — Райана Гослінга. Фільм почали знімати у 2022 році.

За сценарієм, Барбі кидає ідеальну країну Барбіленд і вирушає у світ людей, де дізнається про зовсім інші стандарти життя. Як зазначають творці фільму: 

«Невідповідність нормам краси – це вирок у Барбіленді. Натомість серед людей, щоб бути щасливою, потрібно мати зовсім інший набір якостей».

Раніше показали постери «Барбі» і розкрили весь акторський склад. Зокрема, Хелен Міррен стане оповідачем. Вілл Фаррелл виконає роль генерального директора Mattel. А співачка Дуа Ліпа зіграє Барбі-Русалку. 

Вийшов повний трейлер фільму «Барбі»-Фото 4

Також Дуа Ліпа заспіває у «Барбі». У саунтреку фільму зазначені Нікі Мінаж, Lizzo, Ice Spice, Ava Max, PinkPantheress та інші. Продюсером альбому став Марк Ронсон. Barbi Album з’явиться 21 липня — у день прем’єри фільму.

Автор: Яна Панюшкіна 

Фото: Barbie Movie

Читайте також: «ДЮНА: ЧАСТИНА 2»: ПЕРШИЙ ТРЕЙЛЕР НАЙОЧІКУВАНІШОГО ФІЛЬМУ РОКУ