UA
RU

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ випустили кліп, знятий у Львівській опері

Редагувати переклад
"Весь світ" - це третє відео гурту на пісні з альбому "Мільярди"

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ випустили кліп, знятий у Львівській опері-Фото 1

Сьогодні, 21 листопада, відбулася прем’єра кліпу «Весь світ» гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Його зйомки проходили у Львові – на студії звукозапису Jenny Records та у Львівському театрі опери та балету. У кадрах відео «Весь світ», разом з БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, з’являється 33 музиканти, які грають на скрипках, віолончелях та інших струнних інструментах. Це третій кліп на матеріал з альбому «Мільярди», що вийшов влітку цього року. Раніше були презентовані відеороботи «Зорі запалали» та «Мільярди».

Читайте також: Тіна Кароль випустила кліп на новий хіт «Иди на жизнь»

Пісня «Весь світ» створена фронтменом груту Сергієм Танчинцем разом з Олегом Ходачуком, генеральним продюсером БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Сергій так розповідає про цю пісню:

Вона про любов, як і всі пісні гурту. Про сильні почуття і емоційний надрив. Про кохання, заради якого ми можемо кинути все до ніг рідної людини. Це почуття переживаєш лише раз в житті і саме про нього співає гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Нагадаємо, на підтримку нового альбому гурт здійснить масштабний тур Україною та поза її межами. За планом відвідати більше, ніж 120 міст. Фіналом цієї великої подорожі стануть чотири стадіонних виступи: у Львові, Івано-Франківську, Одесі та Києві на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2020 року, у День Незалежності.

Статьи по теме