UA
RU

Безкоштовні курси, які допоможуть опанувати нові навички

Редагувати переклад

Чим зайнятися, крім моніторингу новин? Розказуємо в нашому матеріалі.

Якщо у вас з’явився вільний час чи просто ви хочете відволіктись від постійного вивчення новин, радимо освоїти нові навички за допомогою безкоштовних курсів.

Безкоштовні курси, які допоможуть опанувати нові навички-Фото 1

Під час воєнного стану багато компаній надають безкоштовний доступ до своїх ресурсів та курсів. Це дає можливість опанувати нову професію чи покращити свої навички в тій чи іншій сфері. А ще це чудова можливість переключитись від негативних новин та дати відпочити собі. Платформа ВзаємоДія підготувала ідеальну підбірку доступних курсів різного профілю, які можна прослухати все зараз.

Багатопрофільні курси

Тут зібрані платформи, які надають доступ до різноманітних дисциплін. В довоєнний період деякі з них були платними, але зараз власники освітніх платформ відкрити доступ до всіх курсів. 

Prometheus

На платформі можна знайти блоки різного напрямку. Тут є як платні, так і безкоштовні курси. Тут ви зможете знайти список доступних дисциплін.

Creative Practice

Освітня платформа відкрила доступ до всіх своїх курсів абсолютно безкоштовно. Все що потрібно, це просто зареєструватися на сайті і почати отримувати нові знання у сфері веб-дизайну та інших галузевих науках.

Khan Academy

Вивчати нові професії безкоштовно можна й англійською мовою на платформі Khan Academy.

SQL та робота з даними 

Все, що ви хотіли дізнатися в цій сфері, але ніяк не наважувалися. Тепер вся база знань на платформі безкоштовна і доступна кожному. 

Humanitarium

Соціогуманітарний факультет Projector Institute. Створюють семінарські та відеокурси про філософію, соціологію, мистецтвознавство, дизайн, літературу, рекламу. Безкоштовний місячний доступ до 12 відеокурсів факультету Humanitarium — про мистецтво, український дизайн, сучукрліт, філософію

Як отримати безкоштовний доступ до відеокурсів?

  1. Переходьте за посиланням та обирайте відеокурс до душі.
  2. Натисніть  на кнопку «придбати відеокурс».
  3. Реєструйтеся.
  4. Вкажіть код в рядку «подарунковий код» — 0688-5072.
  5. Дивіться, конспектуйте, міркуйте та відкривайте ще один спосіб пізнання світу.

Промокод діє до нашої перемоги та місяць опісля.

Читайте також: Подкасти, які допоможуть відпочити від постійного моніторингу новин

Upwork

Для тих, хто хоче освоїти біржу фріланса Upwork є доступний безкоштовний курс про роботу на цій платформі. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію, щоб почати знаходити фріланс.

Кампстер

Тут ви знайдете безліч безкоштовних курсів, починаючи від веб-дизайну та, закінчуючи, копірайтингом. 

Coursera

Coursera надає безкоштовний доступ українцям до всіх курсів після заявки.

Way Up

Навчальна платформа Way Up відкрила безплатний доступ до курсів для дизайнерів та ІТ-розробників.

Boosta Academy

Онлайн-школа IT-компанії  Boosta Academy — пропонує безплатно опанувати одну з digital-професій: SEO & Linkbuilding, SMM і таргетинг, Customer Care: Support&Sales або фриланс на платформі Fiverr. Щоб отримати доступ до будь-якого з цих курсів, заповніть цю Google-форму

Таргет, журналістика та бізнес

Дипломована маркетологиня Наталія Пронькіна розповідає як з нуля навчитися запускати ефективну таргетовану рекламу та інші нюанси в цій галузі. Всього доступно 27 занять.

Курс «Верифікація в Інтернеті» від ВУМ online дасть змогу зрозуміти, як розпізнавати фейки за допомогою онлайн-інструментів.

Серія вебінарів  «Реальність без ілюзій»  від Бізнес-школи УКУ та Центру Лідерства УКУ про кризове лідерство, життєстійкість, обмеженість ресурсів, дії бізнесу та HR-фахівців у нестабільний час тощо

Лекція про роботу в LinkedIn — соціальній мережі для ділового спілкування, у якій також можна знайти вакансії на роботу. Відеолекцію про те, як створити й наповнити сторінку в LinkedIn, створили засновники Telegram-каналу для пошуку роботи goodjob.

Фото: Walling/unsplash.com

Статьи по теме