Благодійний аукціон «The art of charity»: Третій лот — колекційний посуд Gien

Напередодні благодійної ініціативи, яка відбудеться вже 16 грудня, знайомимо читачів із wish-list благочинного вечора. 

Благодійний аукціон «The art of charity»: Третій лот — колекційний посуд Gien-Фото 1

Marie Claire продовжує опікуватися важливою соціальною проблемою, а тому разом зі співзасновниками ініціативи організовує благодійний аукціон. Мета заходу дуже претензійна, проте здійсненна: зібрати 300 000 грн на підтримку “Сонячної майстерні”.    

Marie Claire є співзасновником благочинної ініціативи разом з Міжнародним самітом мерів та Milano Torino Vermuteria. От і лоти майбутнього аукціону мають бути не лише потужним соціальним закликом, але й справжніми витворами мистецтва.   


Красивий посуд — це не лише можливість зробити декілька вдалих кадрів для Інстаграму, проте й ретро-декор для інтер’єру, який може надати вашому будинку атмосфери особливості та унікальності. Врешті-решт саме цього намагається досягти кожна людина — зробити своє родинне гніздо за індивідуальним розумінням спокою, затишку та комфорту.  

Читай также: Благодійний аукціон “The art of charity”: Презентація другого лоту від CHEGO jewelry  

У середині минулого століття тарілки на стінах стали частиною класичного інтер’єру радянського реалізму, проте й закордоном ця тенденція була не менш популярною. Мода циклічна, а тому у 2020 році дизайнерський нюанс повертається до нас, і тарілки, розвішені по квартирі, знову вважаються модним декором та особливою “родзинкою”. Такі прикраси розповідають про історію родини — її джерела, підґрунтя, улюблені міста для відпочинку, місцини, що надихають, а також про власну інтерпретацію сімейного добробуту. 

Благодійний аукціон «The art of charity»: Третій лот — колекційний посуд Gien-Фото 2

Особлива колекційна тарілка Gien, представлена для аукціону “The art of charity” хизується виробництвом середини 19 століття. Фаянсова деталь інтер’єру із кольоровим руанським візерунком була створена у Франції у 1860 році. Зазвичай, подібними малюнками с ламбрекенами розмальовували посуд виключно із родинними гербами. Діаметр тарілки — 22 см, і її особливий вигляд може стати ідеальним акцентом дизайну вашої домівки. 

Gien представляє ще один колекційний лот аукціону — динницю з колекції “Кашмір”. Цей лот прикрашено деталями, частково написаними вручну. Особливість саме цього виробу в тому, що дана колекція вже давно не виробляється, а тому придбати її можна лише у вінтажному виконанні. Діаметр — 27 см, матеріал — фаянс, країна походження — Франція, 1960-1971 роки.  


Нагадуємо, що благочинний аукціон відбудеться 16 грудня у Києві. Учасниками можуть стати усі охочі допомогти дітям з аутизмом та синдромом Дауна покращити свій потенціал та творчі можливості. Всі отримані кошти будуть передані “Сонячній майстерні” для облаштування центру та закупівлі необхідних для мистецтва інструментів та матеріалів.    

Підтримати ініціативу вирішило чимало усвідомлених брендів, компаній та організацій. Офіційними меценатами аукціону стануть Abramovych art, Victoria museum, CHEGO jewelry, художник Роман Мінін, художниця Анна Кострицька, Ксенія Кошкіна, Євген Лісняк, Андріанка Чухний, Vintage Office та інші. Вони передали спеціальні лоти для аукціону. Унікальним лотом стане картина, яку буде створено вже на самій події талановитою художницею Андріанкою Чухній. Коштовна камея, фотосесія, вечеря із відомими людьми та ще багато цінних придбань очікують на тих, хто вирішить підтримати благодійну ініціативу.  

Вхід тільки за запрошеннями.

Статьи по теме
x