UA
RU

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»

Редагувати переклад
У Міжнародному виставковому центрі м. Київ відбувся благодійний бал-аукціон «Прем’єр-ліга Києва». Участь у ньому взяли діти, танцівники, співаки, зірки шоу-бізнесу, а також небайдужі бізнеси та громадські організації. Організаторами події виступили «Ліга Життя» разом із «Прем’єр-лігою танцю» та амбасадор бального танцю Максим Леонов і благодійний фонд «Hope UA».

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 1

Цього разу діти і зірки об’єднались, щоб подарувати нове дитинство, нове життя малюкам, яким завдала шкоди війна. Усі разом збирали на психологічну реабілітацію дітей, постраждалих у результаті військової агресії з боку рф, особливо дітей з інвалідністю. Максим Леонов, амбасадор бального танцю, їздив по всій країні та відбирав для фестивалю найкращих. Захід охопив більше 700 дітей.

Найкращі професійні танцюристи України змагалися за вершину танцювального Олімпу і вразили гостей неймовірною програмою: повільним вальсом, танго, віденським вальсом, повільним фокстротом, квікстепом, ча-ча-ча, самбою, румбою, пасодоблем, джайвом. Також цього вечора на турнірі відбувся перший в Україні «Team Match» — командне змагання з бальних танців.

Зірковими ведучими цього феєричного шоу стали Максим Леонов, Ірина Сопонару, Володимир Остапчук, Катерина Нікітіна, Дмитро Сидоров, Володимир Шумко і Тимур Мірошниченко. На паркеті «Прем’єр-ліги Києва» виступили KAZKA, Positiff, Chico & Qatoshi, Alekseev, Michelle Andrade, Phil it, M5, Lida Lee, Даніель Салем із донькою Санта-Луною, Макс Леонов і навіть маленька Ліза Ткач.

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 2

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 3

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 4

Глядачів розчулив номер Даніеля Салема, у якому танцювала його донечка зі своїм партнером по танцях. Іще одним приємним сюрпризом став фінальний номер закриття шоу — співоче тріо KAZKA, Alekseev і Лізи Ткач, доньки Юрія Ткача.

Як і попередній бал-аукціон «Кубок незламності Києва», який організовувала ГО «Ліга Життя» для популяризації бальних танців серед молоді України, ця акція також має благодійний напрям. Основна мета заходу — об’єднати дорослих і дітей навколо однієї цілі. Цього разу всі зібрані кошти підуть на програму психологічної реабілітації дітей «Hope Kids».

Під час заходу ведучі провели аукціон. З молотка пішли пляшка з лінії «Вина, які вижили» (вино з розбомбленого винного заводу в Ірпені, яке вціліло після бомбардування), чоловіча вишиванка від української дизайнерки Роксолани Богуцької, ікона на дереві авторства іконописця Лева Скопа. Вона їздила з підрозділом Даніеля Салема на всі завдання. За його словами, це їхній оберіг, і він хоче, щоб цей оберіг допоміг не тільки його бійцям, а й дітям.

Завдяки «Прем’єр-лізі Києва» вдалося зібрати 500 тисяч гривень.

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 5

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 6

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 7

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 8

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 9

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 10

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 11

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 12

Благодійний бал-аукціон бальних танців «Прем’єр-ліга Києва»-Фото 13

Читайте також: WOMÁN JEWELRY ПРЕЗЕНТУВАЛИ БЛАГОДІЙНУ ПРИКРАСУ НА ПІДТРИМКУ ЛГБТ+ ВІЙСЬКОВИХ 

Статьи по теме