UA
RU

#BOOKSHELFY: Максим Девізоров, актор

Редагувати переклад

Напередодні виходу на великі екрани комедії «Найкращі Вихідні», ми поспілкувалися з актором фільму Максимом Девізоровим — виконавцем ролі «Льоні». Максим зіграв справжнього шибайголову, який разом із друзями приїхав до столиці, аби відірватися на парубоцькій вечірці. Ми запитали актора про його книжкову поличку. Читайте матеріал та йдіть у кіно з 02.02.2022 року.

Максим Девизоров 78

Книги люблю. У дитинстві в мене була велика книга з коміксами від Cartoon Network, я постійно її перечитував! Там було 14 різних історій: про Флінстоунів, Тома і Джері, Скубі-Ду та інших. Я міг вдень прочитати кілька, потім закрити книжку, покласти під голову і заснути на ній. А остаточно закохався у книги завдяки дитячим детективам.

Зараз надаю перевагу книгам про сценарну майстерність, акторську майстерність та режисуру. Наразі читаю «Живе кіно» Френсіса Форда Кополи, режисера одного з моїх улюблених фільмів «Хрещений батько».

Книга, яка перевернула життя. Першою книжкою, що не давала мені спати, був «Гаррі Поттер». Це був унікальний досвід пірнання у магічний світ книги. А вдруге мене, як читача, розірвав Ґреґорі Девід Робертс та його «Шантарам». Цей багатоярусний роман, частково автобіографічний, є для мене прикладом справжньої класичної літератури, але нашого часу, написаного живою мовою.

Книга, яка вже давно є на полиці. Біблія. Думаю коментарі тут зайві.

Яка книга «для дорослих» була вашою улюбленицею в дитинстві. «Багатий тато, бідний тато» Роберта Кійосакі. Тато з дитинства привчав до фінансової грамотності. Хотів, щоб ми правильно ставилися до грошей.

Дивна книга на полиці. «Как посадить аэробус А330 и другие жизненно важные навыки современного мужчины». Цю книгу мені подарував мій хороший друг. Одного разу вона мені врятувала життя… (Усміхається.)

Книга, яку ви читали вже 10 раз й не факт, що ви не будете читати ще. «Мистецтво переживання» Станіславського. Книга, яку ти не розумієш, потім ненавидиш, потім любиш, і цінуєш.

В фільмі «Чтиця» (La lectrice) актриса Міу-Міу грає «чтицю за викликом». Якби у вас була можливість скористуватися схожою послугою. Кого б ви викликали і що попросили почитати? Алана Рікмана — «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану».

Книга, яку хотіли б додати на поличку. «Герої книг на прийомі у психотерапевта».

Максим Девизоров 4

Читання — ознака допитливого розуму, який шукає цікаві питання та відповіді. Але наш ультрашвидкісний темп життя пропонує нам нові способи отримання корисної інформації — бріфлі, аудіокниги, літературні подкасти і люди все рідше звертаються безпосередньо до книг. Тож людей, що мають звичку читати звичайні паперові книжки, я порівняв би із золотошукачами.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ДАР’Я ПЛАКСЮК, ДИЗАЙНЕРКА PODYH 

Статьи по теме