UA
RU

#BOOKSHELFY: Nino Basilaya, артистка

Редагувати переклад

Співачка Nino Basilaya, яка нещодавно презентувала нову пісню «В ожидании тебя», розповіла про свою любов до читання, історію натхнення й книгу, яку може перечитувати декілька разів.

Nino Basilaya

Книга, яка перевернула життя. Джон П. Стрелекі «Кафе на краю світу». Після читання цієї історії, я почала шукати відповіді на запитання: «хто я», «чи я щаслива», «що я хочу», «чи стою я на правильному шляху». Історія надихає та мотивує: класний герой Джон потрапив в кафе на краю землі й буквально зрозумів «як припинити плити у потоці й згадав, навіщо він живе». Я рекомендую прочитати, можливо, ця книга поверне вас у правильний напрямок, як це сталося зі мною.

Книга, яка вже давно є на полиці. Олена Долецька «Не життя, а казка». Книга, яка завжди буде на моїй полиці. Я часто слухаю її в аудіоформаті, хоча мені більше подобається читати, ніж слухати. Але тут вся річ у тому, що Олена записала її своїм голосом, і це надає чарівності.

Дивна книга на полиці. Філ Барден «Взлом маркетинга. Наука про те, чому ми купуємо». Я не знаю, чому я вирішила прочитати її. Мені було цікаво, як в голові людей працює «хочу купити» й чому ми так часто це говоримо. Я ніколи не думала про це, але ця книга мене вразила.

Книга, яку ви читали вже 10 раз й не факт, що ви не будете читати ще. Еріх Фромм «Мистецтво любові». Я обожнюю цю книгу, після неї я зрозуміла, що таке «любов». Книга про любов до людей, до світу, до мами, до собаки, до друзів, до другої половини. Слово «любов» має глибокий сенс і може вивчатися, як мені здається, вічність. Я перечитувала її вже разів 6 точно, час від часу я повертаюся до неї.

Книга, яку ви хотіли б додати на полицю. Протягом довгого часу я хочу прочитати книгу Елізабет Ґілберт «Місто дівчат». Мені про неї розповіли подруги і я вже придбала її, залишилося тільки почати читання.

Пріоритетний жанр книги. Останнім часом я полюбила психологію, там можна знайти відповіді на багато запитань для себе. І я люблю читати біографії особистостей, які надихають, таких, як Софі Лорен. І звичайно ж класичну літературу. Спершу я змушувала себе, але тепер я її обожнюю. Вона пронизана своєю особливою атмосферою, яка передається в читанні. Також я потім люблю дивитися кіно, так щоб картинка у моїй голові ожила.

Книга, яку я хотіла б екранізувати. Софі Лорен «Вчора, сьогодні, завтра». Я б дуже хотіла побачити цю картину. Софі настільки сильна, і її секрет успіху надихнув, я думаю, мільйон дівчат. Мені подобається її стиль, і я думаю, що це було б дуже красиво, інтелігентно і зі смаком.

Фото надала пресслужба

Читайте також: IN OR OUT: ПІДСУМКИ РОКУ РЕДАКЦІЇ MARIE CLAIRE

Статьи по теме