
Business Stand Up: ТОП-жарти від ТОП-менеджерів
І знову бізнес-стендап на сцені Freedom Hall, 26 березня, о 19:00.
Спікери не професійні коміки, але професійні підприємці. Почуття гумору, як правило, є ознакою високого рівня інтелекту, тому не дивно, що ТОП-менеджери можуть не тільки керувати корпораціями, а й дотепно жартувати, іронізувати та розкривати свій досвід через курйозні історії.
Адже якщо комік може бути президентом, то чому підприємець не може стати на вечір стендапером?!
Згодні? Тоді приходьте 26 березня на Business Stand Up у Freedom Hall.
Ведучий – Валерій Жидков (Тамбовський Вовк), а також відомі українські підприємці та ТОПи:
Євген Клопотенко, співзасновник ресторану “100 років тому вперед”, засновник компанії “Гастромайстерня Confiture”, кулінарний експерт програми “Сніданок з 1+1”.
Тетяна Лукінюк, генеральний директор Red Bull, засновник Kyiv Bookworms Club, викладач бізнес-шкіл, будувала бренди та продажі компаній Coca-Cola, Oriflame, SUN InBev, Mars.
Євген Кудрявченко, творець однієї з найкращих світових веб-студій Vintage Production, у портфоліо якої проекти для Sony Ericsson, Johnson & Johnson, Tetra Pak, Oberig, ДІЯ та інші.
Анна Петрова, серійний підприємець, засновник та директор Startup Ukraine та Selfmade Woman Community автор конференції Enterpreholic! та бізнес-табори Made in Ukraine.
Олександр Порядченко, засновник та співвласник квиткового оператора Kontramarka.ua, ідеолог музичного лейблу Kontramarka.
Анастасія Давидова, бізнес-консультант, голова The CMO Club CIS, екс-CMO Multiplex та DIM Group, займала ключові позиції в агентствах TABASCO, Young & Rubicam, Saatchi & Saatchi.
Максим Радуцький, засновник City Beach Club та «O!» deserty, співзасновник event-агенства «Obrani», партнер мережі приватних пансіонатів для людей похилого віку «Срібний вік».
Євген Артюхов, співвласник юридичної компанії ASA GROUP, адвокат із 16-річним досвідом, експерт у структуруванні та упаковці бізнес партнерств.
Володимир Дегтярьов, співвласник та директор PR-агентства Newsfront, автор курсу “Особистий бренд”, серед клієнтів Lenovo, GlobalLogic, Philip Morris, BMW та інші.
НЕ пропустіть!
Купити квитки можна за за посиланням.
Більше від
- Marie Claire питає: інфлюенсерка Єва Коршик
- Важливо для кожного: освітній серіал ДСНС “Як діяти в надзвичайних ситуаціях” на Дія.Освіта
- Оновлено. Атака на Київ: росія прицільно била по житловим будинкам – 31 загиблий після нічної атаки 31 липня
- Національна кіностудія імені Довженка постраждала від ракетного удару росії
- Джої Флорез: Як морально підготуватися до будь-чого