Cape‌ ‌Cod‌ ‌-‌ ‌Лети‌ : Повернення електро-поп гурту

Через три роки після виходу альбому «Echoes», Cape Cod повертається з танцювальною електро-поп музикою: легкою, впевненою, надихаючою і не позбавленої смислів. Саунд-продюсер Максим Сікаленко переосмислив звучання своєї творчості, не змінивши свого стилю і додавши в нього кілька цікавих деталей. Так в оновленому проекті Cape Cod з’явився вокаліст Олексій Савєнков, який додав проекту вокального поп-звучання. А треки тепер звучать не тільки англійською мовою, але й українською і російською.

Максі-сингл «Лети» — нова відправна точка проекту Cape Cod, з якої все тільки починається. У реліз увійшло два треки на українській і російській мовах – «Летіти» і «Лететь».

Cape‌ ‌Cod‌ ‌-‌ ‌Лети‌ : Повернення електро-поп гурту-Фото 1

Cape‌ ‌Cod‌ ‌-‌ ‌Лети‌ : Повернення електро-поп гурту-Фото 2

«Лети» – це вокальний електро-поп трек, що розповідає про проблеми в романтичних стосунках, які потрібно сприймати легко, як сон.

Разом з релізом максі-синглу також вийшло music video. Це режисерська спроба Сергія Мисака візуалізувати емоційний посил композиції — легкість і безтурботність. Вуличні декорації, атмосферні заходи і світанки, прогулянки з друзями і домашні вечірки, а також почуття сьогочасної закоханості і літньої мрійливості. Все це резонує в єдину картинку з треком.

Читай также: Володимир Остапчук на зйомках серіалу «Люся Інтерн» розповів, яку аудіокнигу він прослухав вже 10 разів

Cape‌ ‌Cod‌ ‌-‌ ‌Лети‌ : Повернення електро-поп гурту-Фото 3

Cape‌ ‌Cod‌ ‌-‌ ‌Лети‌ : Повернення електро-поп гурту-Фото 4

Cape‌ ‌Cod‌ ‌-‌ ‌Лети‌ : Повернення електро-поп гурту-Фото 5

Також в кадрі з’являються учасники проекту, яким в відео випала роль грати самих себе і показати як тепер звучить і виглядає Cape Cod на живих виступах. Кадри в стилі live-виступу розбавили сюжетну лінію двох пар.

За словами Максима Сікаленко, восени проект презентує ЕР з новими треками, записаний в новому складі, а також його живу презентацію.

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме