UA
RU

Час історій, які вражають: на каналі «Україна» починається новий сезон мейковер-шоу «Місія: краса»!

У понеділок, 15 березня, об 11:20 на каналі «Україна» стартує мейковер-шоу «Місія: краса». Четвертий сезон виявився справжнім випробуванням для команди проєкту. Адже вирішувати проблеми із зовнішністю та непримиренні суперечності учасників доводилося в умовах карантину. Але навіть він не завадив знайти понад тридцять яскравих і цікавих історій різних пар. І цінність цих історій в тому, що вони дадуть можливість розібратися в собі не тільки героям мейковер-шоу, але і його глядачам.

У новому сезоні ведучі Ільяс Сахтара і Ірина Фролова допомагають учасникам змінити зовнішній вигляд за допомогою нових образів, а також «розкрити» глибокі психологічні «нариви», позбутися болю, який руйнував життя героїв проєкту, і кардинально змінити уявлення про себе.

Історії дуже різні – подружня зрада, велика різниця у віці, чоловік «домостройщик». Також є й дуже драматичні: думки про суїцид, величезний фінансовий борг, фізичне насильство, рання вагітність. Але всіх героїв об’єднує одне – бажання змінити своє життя.

Час історій, які вражають: на каналі «Україна» починається новий сезон мейковер-шоу «Місія: краса»!-Фото 1

«Багато хто на телебаченні говорить, що їх вже нічим не здивувати, але я думаю, що це неправда, – сказав ведучий Ільяс Сахтара. – Людина настільки дивна істота, що витонченість ситуацій вражає. Є страшні речі, які роблять люди, і якщо хтось думає, що можна здивуватися чомусь тільки в складному арт-хаузному фільмі, то життя іноді буває страшніше ніж кіно».

Іноді щоб розв’язувати проблеми, нашим ведучим потрібно було діяти досить жорстко. Рішення були неприємними і навіть болючими для героїв програми. Але завдяки виконаній роботі учасники виходили з проєкту зовсім іншими людьми. А той образ, який вибирали для них ведучі мейковер-шоу, вже відповідав внутрішньому стану учасників.

Читай также: Розамунд Пайк назвала эксцентричное место, где хранит свои награды 

«Для мене основна тема 4 сезону – батьки та діти. Якщо в 3 сезоні було більше випусків про подружні пари, які особисто мене дуже розчулили, то зараз приходить все більше героїв, які говорять про стосунки «батько – дитина», – сказала ведуча Ірина Фролова. – Я бачу, що у наших молодих героїв є нестача довіри до батьків, страх контролю і нерозуміння. Ці ситуації мотивують ще раз подумати, в якій формі пояснити своїм дітям важливі речі, як зберегти довіру і розуміння того, що я завжди поруч, щоб не трапилося в житті».

У процесі роботи не минулося без форс-мажорів, коли стало відомо, що ведуча Ірина Фролова захворіла на коронавірус. Але через те, що виробництво програми не можна було зупиняти, один з випусків повністю провів Ільяс Сахтара, а його партнерка допомагала йому в режимі онлайн.

Щодо героїв минулих сезонів, то команда мейковер-шоу «Місія: краса» отримала величезну кількість відгуків від учасників. Для багатьох з них проєкт став тим трампліном, який розділив життя на «до» і «після». Наприклад, деякі героїні скинули зайву вагу і стали стежити за собою, пам’ятаючи всі рекомендації ведучих. Є пари, чиї стосунки значно покращилися після проходження завдань на проєкті. Але є ті, хто прийняв рішення розлучитися, розуміючи, що минулі стосунки були безперспективними, а в нових можна створити щасливу сім’ю. Що чекає героїв 4 сезону найпопулярнішого мейковера українського телебачення – дізнаємося зовсім скоро.

Дивіться прем’єру 4 сезону мейковер-шоу «Місія: краса» у понеділок, 15 березня, об 11:20 на каналі «Україна».

Статьи по теме