Челендж #refaceБО  на пісню «Буду з тобою» від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ набирає популярності у соціальних мережах

 Днями гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ спільно з українським додатком Reface запустили челендж #refaceБО під пісню «Буду з тобою». Reface це один з найпопулярніших українських додатків, що змінює обличчя на коротких відео. Додаток вже оцінили мільйони прихильників, серед них і голлівудські артисти. За підсумками 2020 року Reface увійшов до списку кращих додатків світу.

Челендж #refaceБО  на пісню «Буду з тобою» від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ набирає популярності у соціальних мережах-Фото 1

За перші дні челенджу відео на пісню «Буду з тобою»  посіло перші місця у вкладенні «Популярне» в Україні. За 5 днів розміщення більше ніж 7000 користувачів змінили своє обличчя на обличчя головного героя відео кліпу. З них 35% поділилися відео в соц. мережі. Всі бажаючі можуть відчути себе справжньою рок-зіркою та стати героєм кліпу «Буду з тобою», замінивши обличчя лідера гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ на своє. До челенджу #refaceБО приєдналися тисячі прихильників гурту, також поділилися своїм фановим відео селебриті, серед них: Євген Кошовий, ХАС, Андрій Чорновол, Слава Дьомін, Денис, Жупнік та інші.

Челендж #refaceБО  на пісню «Буду з тобою» від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ набирає популярності у соціальних мережах-Фото 2

Читай также: Продолжение истории: Серена Уильямс защищает Меган Маркл от нападок недоброжелателей

«Перш за все, хочу сказати велике дякую всім, хто не побоявся і  взяв участь у нашому фан-челенджі спільно з Reface.. Нашою метою було подарувати вам позитивний настрій, і нам це вдалося, адже ви були надзвичайно активними! Челендж триває далі. Отже,  давайте підтримувати та популяризувати українське разом!»- поділився Сергій Танчинець, лідер БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Челендж #refaceБО  на пісню «Буду з тобою» від гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ набирає популярності у соціальних мережах-Фото 3

Слід зазначити,  пісня «Буду з тобою» увійшла до збірки «Краще», яку гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ представив 19 березня на своїх офіційних сторінках у соціальних мережах. З лютого триває всеукраїнський тур з програмою кращих пісень гурту за 22 роки, а також у підтримку альбому «Мільярди».

 

 

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме