UA
  RU

  Гаспар Ульєль: чотири ризиковані роль

  Пронизливий трагічний погляд і сміливі, часом зухвалі та ризиковані ролі - таким залишиться в пам'яті прихильників і кіноманів французьский актор Гаспар Ульєль. Згадаємо головні з них.

  «Це всього лише кінець світу» / Juste la fin du monde (2016)

  Гаспар Ульєль: чотири ризиковані роль-Фото 1


  Успішний письменник Луї після 12 років розлуки повертається в батьківський дім, аби повідомити родині новину про свою хворобу на СНІД. Однак втілити задумане в життя йому не вдається, в близьких інші плани. Критики фільм не сприйняли та публічно підняли його на глум, це незавадило картині отримати Гран-прі Канн, де й відбулася його прем’єра.


  «Танцівниця» / La danseuse, 2016

  Танцовщица

  Фільм заснований на біографії американської танцівниці Луі Фуллер, яка свого часу здійснила революцію в танці. Вона вважається піонеркою сучасного танцю. В Каннах фільм було номіновано за режисерский дебют на «Золоту камеру» та на «Квір-Пальмову гілку» (за висвітлення ЛГБТ-теми). Гаспар зіграв багатія-декаданта. Фуллер захоплюється танцями та Айседорою Дункан, герой Гаспара Ульєля захоплюєтьсч Фуллер, Дункан та експериментами з опіумом.


  «Святий Лоран» / Saint Laurent (2014)

  Святий Лоран

  П’єр Берже, друг і партнер Іва Сен-Лорана, був категорично проти фільму Бертрана Бонелло. Дім YSL заборонив режисеру використовувати документи і колекції дизайнера, тому всі сукні художникам фільму довелося «створювати» самостійно по фото архівам. Причина проста — режисер вирішив з зосередитися на відносинах Лорана та Жака де Башера. У фільми показаний період з 1967 року по 1977 рік, час, коли Лоран споживав заборонені речовини, тусується в паризьких клубах, закохується в де Башара… і це не заважає йому створювати геніальні колекції.   «Ганібал: Сходження» / Hannibal Rising (2007)


  Ганібал Сходження

  Перша англомовна роль Гаспара. Фільм показує еволюцію Ганібала Лектера від мстливого мисливця за нацистами до серійного вбивці-каннібала. Приквел «Мовчання ягнят» був слабішим за оригінал, та участь у ньому Ульєля говорить про його сміливість. Зіграти молого Ганібала й тим самим позмагатися з самим сером Ентоні Ґопкінсом.


  Фото — кадри з фільмів.

  Читайте також: ФРАНЦУЗСКИЙ АКТЕР ГАСПАР УЛЬЕЛЬ УШЕЛ ИЗ ЖИЗНИ В ВОЗРАСТЕ 37 ЛЕТ

  Статьи по теме