UA
RU

Чи варто обговорювати з кимось стосунки в родині?

Сім’я ‒ це сплетіння душ на глибокому психологічному рівні, де кожен її член несе свій особистий вклад у відносини, які щоденно потребують уваги, тепла, ніжності, турботи та любові. Ми народжуємося в родині, стаючи її важливою та невід’ємною частиною. З часом створюємо свої особисті сім’ї, продовжуючи рід, формуючи свою модель та бачення родини. Відносини між чоловіком та жінкою являються чимось недоторканим та таємничим. Тому, виносячи свої негаразди чи дрібні непорозуміння на осуд оточуючих, ми, навіть не підозрюємо, що перекриваємо потік енергії, яка панує в сім’ї. Що ж варто знати тим, хто бажає мати міцні та тривалі стосунки? Саме зараз будемо в цьому розбиратися.

Чи варто обговорювати з кимось стосунки в родині?-Фото 1

Вирішуйте всі родинні конфлікти самостійно

Ваш шлюб ‒ це свідомо зроблений вами ж вибір. Коли дві людини вирішують поєднати свої долі, то це рішення приймають лише два закоханих серця. Тому всі конфлікти та негаразди також варто долати лише удвох. Благополуччя родини, у великій мірі, залежить від мудрості жінки. Природа наділила її чутливістю, ніжністю та вмінням приглушити вітер у родині, не даючи йому здійняти бурю.

Читай также: Литературный анализ: Что расскажет о вас любимая книга

Варто завжди слухати своє серце, лише воно знає відповіді на всі питання, та зважати на підказки від Всесвіту: як діяти в тій чи іншій ситуації. Не виносьте сміття зі своєї родини, щедро розпорошуючи його на оточуючих. Довіряйте своєму внутрішньому голосові, сідайте за стіл переговорів, вирішуйте всі проблеми  сімейно, щиро діліться своїми думками, будьте відвертими у вираженні почуттів та чесними, як перед собою, так і перед коханими. Велике щастя ‒ створити родину, але, щоб її зберегти, варто вміти визнавати свої помилки, відкрито говорити про те, що хвилює, та щодня працювати над тим, щоб сімейне вогнище палало коханням та пристрастю, а не тліло від нарікань та звинувачень.

Чи варто обговорювати з кимось стосунки в родині?-Фото 2

Читай также: Очередной удар: В возрасте 80 лет скончался легендарный исполнитель Джонни Нэш

Чітко розмежовуйте сімейні відносини від дружніх

Як би, часом, не хотілося розповісти подрузі про ранкову сварку зі своєю другою половинкою, щоб отримати підтримку, пораду, ніколи не спішіть цього робити. Річ не в тім, що вас не зрозуміють, чи не подарують щедру порцію порад. В нашій свідомості чітко сформувалося бачення та розуміння того, хто такий друг. Ми звикли представляти у своїй уяві людину, яка знає про нас все: сильні та слабкі сторони, любовні історії, проблеми та факапи, і навіть більше. Та коли ви перебуваєте у відносинах із сильною статтю, друг не повинен знати всі подробиці вашого інтимного життя та отримувати детальний звіт про все, що відбувається в особистих відносинах. Свідомі друзі не мають бажання ритися у вашій білизні та щоразу, при зустрічі, вимагати від вас проходити тест на поліграфі. А вам ‒ людині, для якої сім’я ‒ це надійний тил, непробивна броня, місце затишку та любові, і не потрібно витрачати свою енергію на деструктивні розмови, направте краще її на зміцнення ваших стосунків. 

Поєднуйте в одній особі: кохану людину та вірного друга

Найкращий варіант ‒ це ваш варіант. Ви можете розмежовувати коханих і друзів. Та в будь-якому випадку, коли ви побудуєте відносини таким чином, що одна людина буде вашим: другом, порадником та другою половинкою, то в таких відносинах завжди будуть спостерігатися взаємні інтереси та певний ріст. Звичайно, це не означає, що варто обмежуватися лише однією особою, яка замінить всіх. Та набагато приємніше розділяти з коханими не лише сімейне ложе, але й вирішувати складні життєві ситуації, ділитися своїми мріями та весело проводити час разом. Такі відносини, в більшості випадках, тривалі та показові ‒ з них беруть приклад, в них існує високий рівень довіри. Що б не трапилося, і як би не склалися життєві обставини, сила відносин полягає у повазі один до одного та вмінні мудро долати труднощі без посторонніх порад. Людина, яка цінує та поважає себе, аналогічно буде відноситися до того, з ким у відносинах, і не дозволить комусь розпоряджатися власною долею.

Чи варто обговорювати з кимось стосунки в родині?-Фото 3

Статьи по теме