Чоловік говорить: Артур Кулаковський, дизайнер бренду Kulakovsky

Редакція Marie Claire поспілкувалась з українським дизайнером Артуром Кулаковським та дізналась, що його драйвить та надає натхнення для творчого процесу.

Чоловік говорить: Артур Кулаковський, дизайнер бренду Kulakovsky-Фото 1

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

У першу чергу, справжній чоловік має бути реалістом, завжди відповідальним за свої слова та вчинки. Такий чоловік ніколи не зупиняється на тому, що має, ставить ще вищі планки та нічого не боїться. Він свідомий своєї сили, але є милосердним до слабших. Саме доброта та терпимість і визначає масштаб особистості.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Батьки дали мені напрочуд здорові і практичні установки, які прописані у кожного коуча з успіху: бути вдячним за все, покладатися лише на себе, дозволяти собі залишати те, що не приносить задоволення та вимірювати успіх лише за власними критеріями. А ще — не пускати у своє життя токсичних людей. Якщо ж це раптом трапилося — уміти вчасно розпізнати та нівелювати їхній вплив.

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Можливо, мені пощастило, а можливо, я отримав би безцінний досвід, але ні, такого моменту не було. Я вчуся приймати кожен день разом з його викликами та бути свідомим у моменті, фіксувати свої відчуття та вчитися краще розуміти себе.

Чоловік говорить: Артур Кулаковський, дизайнер бренду Kulakovsky-Фото 2

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Найбільший позитивний тригер для мене — досягнення цілей. Кожний новий успіх дає мені сили рухатися далі: чи то публікація в американському Forbes, чи то клієнт, який задоволений тим, що нарешті має шкірянку з ідеальною довжиною рукавів, яка ще й не тисне в плечах.

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Так, абсолютно! Я точно знаю, що проживаю своє життя і рухаюся у правильному напрямку. Ще стільки всього нового потрібно спробувати та вивчити, тільки б вистачило часу на все! У моїх планах — місяць пожити на безлюдному острові, зробити шоурум в Парижі та одягнути Кім Кардашіян у речі мого бренду.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Я впевнений, що успіх — це те, як ми почуваємося кожен день. Відчуття щастя — це вже успіх. Головне знати, куди ти рухаєшся і з кожним новим кроком наповнювати себе та вірити у свої сили, навіть коли хочеться все покинути та переїхати на Тибет.

Як виглядає ваш стандартний день?

Коли ти власник бізнесу — у тебе немає вихідних. У мене все стандартно: тренування, сніданок, дві чашки фільтр-кави і ранковий Zoom з нашим виробництвом в Одесі. Вважаю, що автоматизувавши побутову рутину, у мозку з’являється більший ресурс для креативу. Мені потрібно все контролювати, тому я занурююсь в усі робочі процеси: від затвердження гріду в Instagram, до обслуговування клієнтів. Переймаюся, що мало часу приділяю близьким, тому моя мета наразі — налаштувати роботу бізнесу так, щоб знаходити час для повноцінного відпочинку.

Які якості партнера для вас важливі?

Мене притягують сильні та цілеспрямовані особистості, тоді справді виходить гармонійне партнерство без співзалежностей. Другий важливий критерій — розуміння одне одного з напівслова. Ну і підтримка в усьому, особливо коли супер важко.

Чоловік говорить: Артур Кулаковський, дизайнер бренду Kulakovsky-Фото 3

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Зі мною точно не буде поруч людина, яка мене спустошує, а не наповнює. Також не сприймаю цинізм та відсутність почуття гумору.

Читайте також: Чоловік говорить: MELOVIN, співак

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Мої дві найбільші пристрасті — шопінг та десерти, але я вже працюю над ними!

Статьи по теме