UA
RU

Чоловік говорить: MELOVIN, співак

Редагувати переклад
Ми звикли до екстравагантних вчинків та заяв співака MELOVIN, тому вирішили поставити йому вкрай серйозні запитання традиційної рубрики Marie Claire. Ось що з цього вийшло.

Чоловік говорить: MELOVIN, співак-Фото 1

Яким повинен бути справжній чоловік?

«Справжній чоловік» — це дуже  відносне поняття. В першу чергу, Ти повинен бути цікавою особистістю. Взагалі, стать та мужність не має значення, головне, щоб людина була щирою, несла свій особливий меседж в суспільство. Саме тоді ти зрозумієш, що Ти справжній, Ти потрібний, Ти достойний, а все інше це лише набуте.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Батьки це найбільша цінність у моєму житті. Перший і найголовніший урок — це вміння любити і дарувати це відчуття іншим.

У вас був поворотний момент після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Такий період був, це час початку локдауну, коли життя наче зависло у повітрі. Саме тоді у нас призупинився концертний тур, скасувалися усі виступи, ми застрягли вдома, і в мене почалися панічні атаки. Я втік до батьків в Одесу, та і це не допомогло. Це був важкий період мого життя, але саме він мене змінив. Я став зовсім іншим. Допоміг мені вийти з цього стану психотерапевт. Я змінив оточення, звички, ставлення до людей, погляди на життя, я поборов усі страхи. І зараз я задоволений життям.  Беру участь у шоу «Танці з зірками», і якщо б мені сказали ще рік чи два тому, що я танцюватиму у цьому проекті я б ні на хвилину в це не повірив. 

Чоловік говорить: MELOVIN, співак-Фото 2

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Для мене драйв це процес у всьому, в роботі, в стосунках. Це шлях до мети, до здійснення мрій. Мене надихають ситуації, мій стан душі, під час яких я творю музику.

От нещодавно на проекті «Танці з зірками» я написав нову пісню. Інколи нема сил, та я розумію, що зупинятися не можна, я набрав зараз певний темп в роботі і від цього кайфую. Обожнюю також процес створення костюмів, от недавно я зі своїм стилістом створили за одну ніч піджак з червоних троянд, фото і відео в якому, ви можете побачити в мене в інстаграмі. 

Як вам здається, ви знайшли себе?

Я завжди в пошуку образів, звучання в музиці. А в житті я такий як ви мене бачите — я завжди щирий з фанами, слухачами. І точно знаю, що на сцені я на своєму місці в житті та виконую свою місію, аби залишити після себе — ДНК.

Читайте також: Small Talk: Бйорн Гельдхоф, арт-директор PinchukArtCentre

В яких критеріях ви вимірюєте успіх?

 Успіх я вимірю критерієм небайдужості. Якщо артист, або будь яка інша публічна особистість, викликають якусь емоцію у людей, позитивну, негативну, значить вони вже в чомусь успішні. Найгірше, коли людина викликає байдужість, це означає, що вона нікому не цікава, і її успіх під великим  сумнівом.

 

Як виглядає ваш стандартний день? 

Мій стандартний день може бути дуже різним. Зараз останні 2 місяці він зайнятий тренуванням, шоу, постійними інтерв’ю, концертами.  Зізнаюсь, чесно, інколи бувають такі дні, коли ми їздимо з репетицій на інтерв’ю чи зйомку і я тільки встигаю в машині пообідати і переодягтися. От сьогодні я вже був на тренуванні 7 годин, зараз їду на примірку, і ще потрібно встигнути написати інтерв‘ю і знову у зал на тренування. Це шалений графік, і не кожен його може витримати, але це одночасно досвід.

Чоловік говорить: MELOVIN, співак-Фото 3

Які якості партнера для вас важливі?

У партнері для мене важлива якість це —  відвертість, щирість, ідейність, стимул у роботі, мета у житті, ну і звичайно харизматичність.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Людина, яка викликає емоцію байдужості — це точно не моя людина.

Від чого вам найскладніше відмовитися?

Я б не хотів ні від чого  відмовлятися. Все завжди залежить від нас самих. Ми самі власники свого життя. Я живу музикою —  це сенс мого існування. І я раджу відмовлятися тільки від того, що заважає вашому комфорту і цілі.

Статьи по теме