UA
RU

Чоловік говорить: музикант POSITIFF

Редагувати переклад
Фільмография музиканта POSITIFF поповнилась ще однією роллю в сімейній комедії «Велика прогулянка», що мала вийти в український прокат 24 лютого 2022-го, але плани зірвали ворог та повномасштабна війна, що розпочалась того ж дня. З 5 жовтня на великих екранах ми зможемо оцінити акторську майстерність музиканта, бо творці фільму певні, що комедія на часі, адже гумор — дієва зброя, завдяки якій ми вистояли й продовжуємо щоденну боротьбу. А поки ми розпитали співака про важливе і не дуже, про творче та особисте.

 

Чоловік говорить: музикант POSITIFF-Фото 1
 

​​Яким повинен бути «справжній чоловік»?

У першу чергу, чоловік має бути відповідальним за своє життя та дії. Я зрозумів, що таке справжня відповідальність, лише коли став самостійним артистом. Це відчуття мені подобається й спонукає безупинно розвиватися. По-друге, чоловік має бути чесним перед собою та в стосунках, він — приклад для своїх дітей і гарний друг. По-третє, для мене надзвичайно важлива емпатія й вміння розпізнавати переживання людей навколо. Окрім цього, дуже ціную гарне почуття гумору. Вважаю, що тільки завдяки цим якостям можна побудувати здорову комунікацію в суспільстві.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Я буду завжди вдячний батькам за те, ким я є зараз. Вони навчили мене підтримки й любові до оточення та особливо — поваги до жінок, оскільки в мене є сестра-двійняшка, з якою я завжди був дуже близький. Батьки навчили мене правильно сприймати невдачі та вчитися на них, розвивати силу й стійкість, цінувати працю й час кожної людини. 

У вас був поворотний момент, після якого можна поділити життя на «до» і «після»?

Колись я думав, що це розпад дуету «Время и Стекло». Але тепер буду більш банальним — це повномасштабне вторгнення. Якщо відпустити всі трагічні моменти, які принесла війна в моє життя, я можу сказати, що зараз воно більш насичене емоціями та подіями, ніж коли-небудь. Я більше не учасник жодного з гуртів, я — сольний артист із власною командою. Тепер я більш впевнений у собі, відповідальний і щасливий.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

На всі сфери однаково впливає головний фактор — щастя та його прояви. Гарні новини, радісні очі близьких людей, успіх проєктів, задоволена команда, класна музика… Що ви ще могли почути від Позитива?

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Як на мене, кожна людина займається пошуком себе все життя. Наприклад, у мене є вектор, куди я хочу рухатися. Але й те, де я зараз знаходжусь, приносить задоволення мені, і це найголовніше. Цьому я навчився у військових. Побувавши поруч із ними на Бахмутському напрямку, я зрозумів цінність життя. Бо ніхто не вміє любити життя так, як наші захисники. І зараз вони роблять все, щоб ми продовжували радіти кожному дню прямо сьогодні.

Чоловік говорить: музикант POSITIFF-Фото 2

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Свій успіх я можу відчути тільки завдяки реальним емоціям людей, яких я зустрічаю, для яких співаю та виступаю. Якщо мені вдається подарувати їм щасливі емоції, то я на правильному шляху. І чим більше таких людей, тим більше мій успіх.

Як виглядає ваш стандартний день?

Для творчих людей кожен день насправді не стандартний і відрізняється від рутини офісних працівників. Знімання, примірки, виступи, зустрічі з командою, хатні справи, відрядження — все це є в моєму тижні. Навіть коли я просто працюю в студії, процес завжди різниться. Бо ти не можеш дати собі завдання написати пісню за дві години й перейти до наступної задачі. Це магічний процес, який часто розпочинається ввечері й перетікає в ніч. Єдине стандартне явище в моєму житті – це відсутність здорового сну.

Які якості партнера для вас важливі?

Підтримка й повага, відкритість і чесність. Важливо, щоб партнери вчасно ділились думками, проблемами й потребами, щоб не виникали токсично-агресивні моменти. 

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Брехлива, токсична, безкомпромісна, лицемірна людина.

Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?

Моя домівка. Я багато років орендував квартиру, але зараз у мене є власне місце, де можна видихнути, це мій острів спокою. Те саме стосується моєї студії, де я створюю музику, яка мене й годує, й лікує.

Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?

Для мене як артиста найважливіше — це розвиток української культури. В особистому плані це сім’я та гармонійні стосунки з коханою людиною. Якщо є проблеми всередині, то це відображається на взаєминах з іншими людьми. Найменш важливо – соціальний статус і кількість грошей у гаманці.

Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?

Пісня «Imagine» Джона Леннона, яка стала антивоєнним гімном, пережила свого автора й сьогодні безпосередньо стосується війни в нашій країні. Коли мої колеги-артисти співають її за кордоном, у мене перехоплює подих. Особливо коли цю пісню заспівав сам син Джона Леннона Джуліан і присвятив її Україні. Наша місія зараз — єднати світ в одному прагненні —  підтримувати нашу країну. Я вірю в ЗСУ, в нашу перемогу над окупантами й в те, що слова з пісні Леннона перетворяться на реальність: Imagine all the people livin’ life in peace.

Фото: Слава Шерстюк 

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: СПІВАЧКА TAYANNA 

Статьи по теме