Чоловік говорить: Олександр Біляк, фронтмен MBreeze
У молодого попгурту MBreeze новий реліз на композицію "Кіно" про пошук себе та вміння цінувати своє життя таким, яким воно є. На інші філософські та не дуже питання Marie Claire відповів фронтмен гурту Олександр Біляк.
Яким повинен бути «справжній чоловік»?
Буде суб’єктивна відповідь. Для мене поняття справжнього чоловіка включає в собі багато якостей, до яких і сам я тягнуся: це чоловік, котрий є надійним і тилом (і фронтом, якщо можна так сказати) для своєї родини; це той, хто кохає всім своїм серцем свою другу половинку; це той, хто сміливо і ціленаправлено йде до поставлених цілей і завжди розвивається.
Які життєві уроки дали вам батьки?
Найперше, за що я вдячний своїм батькам – що вони передали нам, своїм дітям, віру і приклад порядних людей. На вірі зараз будується все наше життя. А стосовно конкретних порад, то я завжди пам’ятаю саме цю: «Не зачаровуйся, щоб не розчаруватись». Це допомагає, в деяких випадках, не приймати близько до серця якісь невдачі або невиправдані очікування від життя або людей.
У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?
Цей момент відбувся близько 9 років тому, коли я визначився з тим, що хочу присвятити своє життя музиці і почав цілеспрямовано рухатись в цьому напрямку, починаючи з устаткування музичної групи MBreeze, де й продовжуємо працювати і по сьогодні. Було багато шансів і спокус «звернути» і почати займатись іншою справою, особливо після невдач. Але вірність своїй мрії не дала цього зробити.
Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?
Найбільше драйвить те, коли ти бачиш і відчуваєш результат проробленої праці. Що все було не дарма. Це стосується і життя, і роботи, і навіть стосунки – це не щось статично, над ними також потрібно трудитись, а потім пожинати результат.
Як вам здається, ви вже знайшли себе?
Одночасно і так, і ні. Так у тому, що я знаю, чим хочу займатись, знаю, чому бажаю присвятити своє життя на даному етапі і до яких цілей рухатись. Я – музикант, котрий хоче змінювати світ на краще. Але поринаючи в написання тієї ж музики, я продовжую шукати «себе», свої мелодії, слова, думки, посили.
Якими критеріями ви вимірюєте успіх?
Залежить від проекту і сфери. Але якщо коротше відповісти, то це баланс таких речей, як: відносини – гроші – внутрішнє відчуття задоволення – користь суспільству. Суб’єктивно.
Як виглядає ваш стандартний день?
Прокинутись, або бути пробудженим. Спланувати день. Кожного дня зранку намагаюсь присвятити час молитві і читанню Біблії, що дуже сильно заряджає на весь день. Сніданок. І далі студійна робота: пишу пісні, аранжування, і собі і іншим. Зустрічі по необхідності. Кава після обіду для перезарядки. І далі до праці. Ввечері можуть бути якісь заходи, виступи. Якщо вони є, то після них чілл і відпочинок. А якщо ні, то творчий процес на студії може затягнутись і до пізньої ночі.
Які якості партнера для вас важливі?
Важливо дивитись «в одну сторону». Не обов’язково бути однаковими, але для мене важливо, щоб ми розуміли один одного, мали одні і ті ж цінності і бачення стосовно життя. Тоді ми зможемо бути підтримкою один одному на шляху до сумісного щасливого майбутнього.
Яка людина ніколи не буде з вами поруч?
Знову ж таки, якщо людина має схожі цінності з тобою, то я з легкістю пускаю таких людей ближче. Якщо ж ви зовсім різні в баченні і відношенні до життя, то ми можемо поспілкуватись і навчитись чомусь один у одного, але поруч довготривало не будемо.
Яка матеріальна річ – найцінніша для вас та чому?
Мій ноутбук, який був подарований мені ще 7 років тому моїм старшим братом. Це було необхідним поштовхом для написання музики. До сих пір я пишу музику на ньому, там знаходиться все моє творче життя і демо-версії більше сотні пісень.
Що ви вважаєте в житті найбільш важливим? Що найменш важливим?
Найбільш важливе в цьому житті – це те, що ми не можемо бачити, нематеріальне. Духовне. Для мене найважливіше – це відносини, з людьми навколо, з Богом, з собою, якщо можна так сказати. А все інше – матеріальне, воно також важливе, але набагато менше, аніж те, що я зазначив вище.
Який антивоєнний твір ви вважаєте геніальним?
Примічу саме музикальний твір: «Ой у лузі червона калина», переспіваний Андрієм Хливнюком із Бумбокс. Не знаю, наскільки це антивоєнний твір, але це спонтанно наново народжений хіт, котрий зараз впізнають і підспівують у всьому світі.
Читайте також: МАКС БАРСЬКИХ ТА DOROFEEVA ОКРІМ МУЗИКИ: ПРО СТАВЛЕННЯ ДО ХЕЙТУ ТА РОСІЙСЬКОМОВНОГО КОНТЕНТУ, СЕКСУАЛЬНІСТЬ ТА ТРИГЕРИ З СОЦМЕРЕЖ