Чоловік говорить: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков

Дмитро Фомченков, restaurant-creator, креативний директор і співвласник брендингової агенції Guides. Автор успішних ресторанних концепцій багатьох ресторанів Одеси, серед яких YUG, LOMA club hotel, Nipper Bar, Flacon Bar, Sabaneev Gourmet garden, Underhill beach та іншіх .

Зовсім недавно Дмитро почав реалізацію нових ресторанних проектів відразу в декількох країнах Європи, тому ми вирішили, що це чудова нагода задати йому питання рубрики «Чоловік каже».

Посилання на сторінку Instagram

Instagram.com/fmchnkff

Яким повинен бути «справжній чоловік»?

Настав час, коли «справжній чоловік» не повинен, а може бути «справжнім». Коли при своїй мужності чоловіки не бояться бути ніжними, люблячими, м’якими і тими, хто вміють робити своїх улюблених щасливими. Справжній чоловік руйнує стереотипи, адже він не ділить справи на «чоловічі» та «жіночі», а тому завжди готовий взятися за те, що важливо. Такий чоловік — відмінний муж, батько і в той же час успішний фахівець у своїй професії, тому він весь час розвивається в різних напрямках.

Чоловік говорить: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков-Фото 1

Які життєві уроки дали вам батьки?

Найкраще, з того, що мені дали батьки — це самостійність. До багатьох вона приходить вже в усвідомленому віці, я ж звик до неї з самого дитинства. Тому мені так легко приймати рішення, адже для них мені не потрібно ще чиясь думка.

Завдяки своїй родині, я отримав і почуття смаку, цьому не навчитися, якщо його немає в крові.

Переступивши свої 30 років, я усвідомив, як багато я отримав і як багато мені належить передати своїм дітям, для того, щоб вони могли стати ще більш вільними, щасливими і незалежними.

Читай также: Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa

Чоловік говорить: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков-Фото 2

У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» і «після»?

Таких поворотів було кілька.

Один з них — це доросле і самостійне життя, повне пригод. В той момент я побачив нескінченний світ можливостей і вперше побував в екзотичних країнах, вбираючи культуру, побут і традиції інших народів.

Інший же — це вихід з великої компанії, в якій я перебував у складі директорів, і відкриття власного дизайн-агентства, в якому все залежить тільки від тебе і твоїх можливостей.

Що найбільше вас драйвить: в житті, роботі, стосунках?

Найбільше заряджає усвідомлення реалізації себе, проектів, моєї команди і, звичайно ж відносин. Перебуваючи в гармонії з самим собою, чітко бачиш це і в тому, що ти робиш. А коли ти цим ще й можеш поділитися — то це додає впевненості та запалу!

Чоловік говорить: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков-Фото 3

Як вам здається, ви вже знайшли себе?

Сподіваюся, що ні, адже пошук себе — це нескінченний процес, який додає інтригу до життя.

Знайти себе мені хочеться в старості, коли не потрібно буде комусь, щось доводити, а можна буде просто зустрічати світанки десь на березі моря, попиваючи келих прохолодного просеко.

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Успіх залежить від того, як сильно ви вірите в те, що робите. Мені часто доводиться допомагати відкривати бізнес, тому, починаючи працювати з новим замовником, я завжди повинен бути впевнений у тому, що він вірить в себе, свою команду і свій продукт. Звичайно, це не запорука успіху, але — точно вірний шлях до нього.

Як виглядає ваш стандартний день?

У мене не буває стандартних днів. Звичайно, бувають повторювані, але це зовсім не схоже на рутину, швидше на обов’язки, які необхідно виконувати. Саме тому я вдячний тим, хто мене оточує, за те, що вони наповнюють моє життя фарбами і завжди готові відправитися зі мною в незаплановану подорож, танцювати на концертах або просто влаштувати вечір спогадів за вечерею.

Чоловік говорить: Restaurant-creator та креативний директор Дмитро Фомченков-Фото 4

Які якості партнера для вас важливі?

Я ціную відкритість, чесність і любов до життя.

Яка людина ніколи не буде з вами поруч?

Напевно, це людина, яка бреше.

Я дуже тонко відчуваю щирість та брехню, а тому завжди точно знаю, як їх розрізнити. І саме тому мені так просто прощатися з корисливими, нещирими і брехливими людьми.

Від чого б вам найскладніше відмовитися?

Від Одеси!!! Адже все моє життя проходить саме тут. Мені часто пропонують переїхати в інші міста і навіть країни, але так складно відмовитися від того місця, де ти ввібрав все те, чим можеш пишатися з дитинства.

Статьи по теме