UA
RU

Не на часі? Або чому цього року я знову уважно слідкували за «Оскаром»: Маріанна Гаряжа, маркетинг менеджерка

Спостерігати за церемонією вручення "Оскар" на телеканалі "Україна" в ніч, не зважаючи що це ніч з неділі на понеділок - увійшло в традицію в українських кіноманів та всіх, кого цікавить світське життя Голлівудських селебріті. Цього року через війну нагородження не показували. В тім Маріанна Гаряжа, маркетинг менеджерка компанії-кінодистрибютора розповіла чому вона і цього року не зрадила традиції.

Оскар 2022

Я вже й і не згадаю, коли з’явилася традиція дивитися Оскар у прямому ефірі. Зазвичай оскарівська ніч  жвава, адже з початку трансляції червоної доріжки – і аж до моменту оголошення найкращого фільму, ми теревенимо з подругою про найкращі луки, номінантів, а в моменти, коли перемагає хтось «політичний», то дискутуємо на тему несправедливості та зашореності кіноакадеміків.

Цього року все було по – іншому. Оскар дивилися, щоб почути та відчути слова підтримки. Бо Оскар – це ласий майданчик для інформування світу про події. А війна України проти росії – гаряча тема. На жаль, переможці та перезентери знехтували можливістю говорити.

Ніч пролетіла з думкою: «Що ж таке з вами люди? Чого ви боїтесь?». Поки ви жалієтесь на життя та захищаєте щось на словах, українські міста бомбрадують, гинуть діти та дорослі.

Перед очима постали два світи: оскарівський — де все добре та літають поні, та наша реальність, де сотні тисяч людей кожну секунду боряться за своє життя в Маріуполі та інших містах і містечках країни.

Логічним завершення премії завжди був пост із фото найкращих образів у себе в профілі. Цього року «безмовний» Оскар спонукнув візуально показати діаметрально протилежні світи. За останні 35 днів, на жаль, назбиралося забагато воєнних фото, які крають серце. Діти, що загинули, матері, які жертвують собою, щоб захистити свою малечу, поранені тварини, знищені домівки – та інші жахіття війни.

І в котре впевнилася потрібно діяти та говорити про те, що відбувається. Адже якщо ти мовчиш, то стаєш на сторону зла.

Усе буде Україна!

Редакція Marie Claire Ukraine доєднується, та дякує авторці за серію створених нею коллажів.

Оскар 2022 9

Оскар 2022 8

Оскар 2022 7

Оскар 2022 6

Оскар 2022 5

Оскар 2022 4

Оскар 2022 3

Оскар 2022 2

Оскар 2022 1

Авторка колажів: Маріанна Гаряжа

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОСКАР-2022: ШЕПІТ ТА КРИКИ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ

Статьи по теме