UA
RU

Чому жінки обирають негормональні контрацептиви

Редагувати переклад

Ні для кого вже не секрет, що існують різноманітні види контрацептивів. І одні з найпопулярніших – негормональні. Чому жінки обирають негормональні контрацептиви? Поговоримо у новій статті.

Не впливають на гормональний фон

Гормональний фон – це дуже тонкий та чутливий інструмент регуляції багатьох процесів у нашому організмі. Починаючи з маси тіла й закінчуючи психологічним станом! Оральні контрацептиви серйозно впливають на гормональний фон, тому жінки обережно ставляться до цих засобів, часто роблячи вибір на користь негормональних.

Негормональні місцеві контрацептиви не змінюють гормональний фон, а знерухомлюють та пошкоджують сперматозоїди, не даючи їм запліднити яйцеклітину.

Небагато протипоказань

Сперміциди мають порівняно небагато протипоказань. Так, їх не можна використовувати при запальних процесах у статевих органах, подразненні слизової оболонки піхви та шийки матки, а також – при підвищеній чутливості до компонентів препарату. І це, в принципі, практично всі протипоказання. Тому негормональні контрацептиви набирають популярність серед користувачів.

Чому жінки обирають негормональні контрацептиви-Фото 1

Читай также: Летняя капсульная коллекция GUDU — для тех, кто остался в городе

Гормональні контрацептиви не можна використовувати в багатьох випадках, що робить їх не такими популярними серед багатьох жінок. Так, наприклад, саме місцеві негормональні контрацептиви жінки часто обирають у разі наявності таких протипоказань до прийому комбінованих оральних контрацептивів:

  • діабет;
  • мігрень;
  • тромбоз;
  • хвороби печінки;
  • порушення зору, проблеми з очним нервом;
  • злоякісні новоутворення;
  • куріння.

Не потрібно використовувати щодня

Ідеально для тих, хто має постійного партнера, але веде з ним нерегулярне статеве життя: негормональні контрацептиви, наприклад – свічки, потрібно використовувати виключно за необхідністю. Це ідеально для тих, хто часто забуває прийняти пігулку, або не бачить сенсу приймати КОК постійно, якщо в певний період життя немає статевих контактів.

Впевненість

При застосуванні разом із презервативами такі засоби дають більшу впевненість в тому, що небажаної вагітності не станеться. Впевненість у власній безпеці допомагає краще розслабитись та зосередитись на власних відчуттях.
Місцеві негормональні контрацептиви часто використовують саме як «страховку» разом з будь-яким іншим засобом контрацепції.

Чому жінки обирають негормональні контрацептиви-Фото 2

Мало побічних ефектів

Різні засоби контрацепції мають свої протипоказання, а також — побічні ефекти. Так, наприклад, деякі протизаплідні таблетки можуть стати причиною тромбозу, викликати головний біль, стомлюваність і навіть зниження лібідо.
Саме тому багато жінок надають перевагу місцевим негормональним контрацептивам: зокрема таким, як свічки «Еротекс».
Препарат «Еротекс» містить дієву сперміцидну речовину — бензалконію хлорид. Він може використовуватися як самостійно, так і в комбінації з іншими методами, що додатково посилює їх контрацептивну ефективність.

Не шкодять при грудному вигодовуванні

Після пологів пари намагаються відновити статеве життя, але побоюються почати приймати оральні контрацептиви, щоб не нашкодити малюкові, який знаходиться на грудному вигодовуванні. Негормональні свічки — це виключно місцевий засіб контрацепції, завдяки чому вони не впливають на лактацію і склад грудного молока. Це робить їх чудовою альтернативою комбінованим оральним контрацептивам.

Гормональні, бар’єрні або ж негормональні засоби контрацепції — вибір за тобою. Але головне — не забувай про безпеку!

Статьи по теме