UA
  RU

  Classic Picnic продовжує музичний сезон!

  30 липня о 19:00 у затишному  парку Шевченка знову звучатимуть  арії з опер, романси та пісні  у виконанні молодих українських  вокалістів, чиї імена вже відомі  далеко за межами нашої країни. 

  Другий концерт спецпроєкту «Опера в місті», започаткованого БФ «Відкрита музика міста», познайомить слухачів з різними музичними епохами та вокальними техніками й допоможе закохатися у оперне мистецтво в усьому його різноманітті.


  Більше дізнатися про талановитих учасників концерту публіка зможе під час public talk та особистого спілкування з виконавцями. Адже «Відкрита музика міста» робить класичну музику близькою та цікавою для кожного! 

  Classic Picnic продовжує музичний сезон!-Фото 1


  ««Опера в місті» дає можливість насолоджуватися класичною музикою поза звичними стінами концертних залів та театрів, зосередитися на власних емоціях, спілкуватися та відчувати атмосферу єдності глядачів, налаштованих на сприйняття та пізнання. У Відні, Нью-Йорку, Мюнхені, Берліні, Цюріху традиція оперних open air існує вже багато років і збирає на музичних подіях сотні й тисячі досвідчених та нових поціновувачів опери. Ми з Благодійним фондом «Відкрита музика міста» вже п’ятий рік проводимо концерти під відкритим небом в улюбленому Києві, тепер в нашому фокусі й найбільш вражаючий музичний жанр: опера», – коментує засновниця Фонду Марія Дідковська.

  Читай также: Мужчина говорит: Юрий Хусточка, группа 8LIS5

  Classic Picnic продовжує музичний сезон!-Фото 2


  Виконавці: 

  Анастасія Поважна (сопрано)

  Роман Перевертун (баритон)  Олександра Д‘яченко (мецо-сопрано) 

  Ігор Поважний (тенор) 


  Юлія Погребняк (сопрано)

  Концертмейстрка – Яна Самосьєва

  Ведуча концерту – Руслана Данилів


  Classic Picnic продовжує музичний сезон!-Фото 3

  У програмі прозвучать арії з опер та камерні твори Вольфганга Амадея Моцарта, Шарля Гуно, Джакомо Пуччіні, Петра Чайковського, Гюстава Шарпантьє, Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Джоаккіно Россіні, Жака Оффенбаха та Ріхарда Вагнера. 

  Локація: сцена біля фонтану (вхід до парку зі сторони бульвару Шевченка)

  Вхід вільний.

  Чекаємо на зустріч, перетворюючи Київ на європейську столицю, створюючи більше культурних подій!

   

   

   

   

  Статьи по теме