UA
RU

Дафна Марлін Лаан: «Для успіху треба бути готовую почути мільйон відмов»

Редагувати переклад
Дафна Марлін Лаан має незвичну зовнішність та нетиповий як для красуні-моделі титановий характер та захоплення науковими теоріями. Сяючи усмішкою, Дафна однаково легко розповідала як про улюблені бренди та подорожі, так і про дитячи травим та біохакінг.

Дафна Марлін Лаан: «Для успіху треба бути готовую почути мільйон відмов»-Фото 1

Дафно, твоє життя нелегке. Ти виховувалась в інтернаті для підлітків. Перемогла важку хворобу. І це ніяк не позначилося на твоєму квітучому зовнішньому вигляді! В чому твій секрет?

Мій секрет у тому, як я живу. А ще я не ховаюся за своїм минулим, та не тримаюся за нього. Дотримуюся принципів здорового харчування, займаюся спортом. Крім того, я захоплююсь біохакінгом і вірю у можливість збільшення довголіття. До того ж я дуже позитивна людина, тому я завжди дивлюся на світлу сторону життя.

Ти успішна модель. Що, на твою думку, найважливіше для успішної кар’єри сучасної моделі?

Бути захопленою своєю кар’єрою та мотивованою на успіх. А також… готовою отримати мільйон відмов, бо в світі є мільйон красивих дівчат, окрім тебе. Тому потрібно знайти те, що відрізняє саме тебе від інших, і пережити важкі часи (усміхається).

Ти завжди хотіла бути моделлю?

Мені завжди подобалося бути в центрі уваги, але на момент, коли я вирішила по-справжньому попрацювати модельним бізнесом, я трохи заплуталась у своєму житті. Я працювала у нічному клубі, і хтось підійшов до мене і сказав, що якщо я схудну на 10 кілограмів, то стану суперзіркою. Тож я подумав, чому б не спробувати.

Хто твоя улюблена супермодель 90-х?

Кейт Мосс, тому що я обожнюю витончене мистецтво пофігізма (усміхається).

Дафна Марлін Лаан: «Для успіху треба бути готовую почути мільйон відмов»-Фото 2

Дафна Марлін Лаан: «Для успіху треба бути готовую почути мільйон відмов»-Фото 3

Ти ззовні схожа на неї. Я чула, що саме зараз триває робота над байопіком про її життя. Ще невідомо, хто саме зіграє головну роль, але Мосс пообіцяла допустити цю щасливицю до свого легендарного гардеробу. В чию гардеробну мріяла б потрапити ти?

Ріанна, тому що її гардероб – це занадто та дотепно.

Як тобі вдається залишатися такою худою?

Мені точно пощастило не тільки з моїми генами. Раніше я важила на 20 кілограмів більше, і була досить м’язистою дівчиною. Завдяки правильним тренуванням і дієті я кілька разів змінила своє тіло. Моє теперішня форма – результат мого захоплення боксом і пілатесом.

У тебе досить незвична зовнішність. Ти завжди будеш вирізнятися з натовпу. Деякий час ти жила в інтернаті для підлітків, як ти пережила той час?

Коли я була підлітком, діти сміялися з азіатського розрізу моїх очей, сьогодні мої незвичайні очі – мій бренд і складова мого успіху.

Хто твій улюблений fashion фотограф? Ти вже встигла з ним познайомитися?

Пітер Ліндберг. Думаю, що його роботи залишаться поза часом. На жаль, ми вже ніколи не зустрінемося.

Дафна Марлін Лаан: «Для успіху треба бути готовую почути мільйон відмов»-Фото 4

Що прикрашає стіни твоєї квартири?

Мій хлопець – стріт-арт художник @1penemy, і наша квартира — це, по суті, його галерея. Його стиль мистецтва — культовий поп/стріт-арт.

 

За останній рік в індустрії моди відбулося багато змін. За яким брендом ти слідкуєш?

Я люблю панк стиль. Хоча стежу за всіма великими брендами, а найбільше мені до душі бренди, які розширюють рамки.

На яку модну річ ти ладна витратити останні гроші?

Комфортні чорні армійські ботинки, тому що вони пасують до будь-якого одягу.

У тебе є guilty pleasure? Не повірю, що ти їси наніч.

А дарма. (Сміється.) Люблю шоколад, особливо з арахісовим маслом.

Ти багато подорожувала. В який куточок планети тобі завжди подобалося повертатися?

Одне з моїх улюблених місць для подорожей – це Коста-Ріка. Санта-Тереза в Коста-Ріці вкрала моє серце! Нью-Йорк – моє улюблене місце для життя, але я також хотіла б деякий час пожити в Парижі. З рештою, у цьому світі так багато краси, щоб прийняти однозначне рішення! (Сміється.)

Дафна Марлін Лаан: «Для успіху треба бути готовую почути мільйон відмов»-Фото 5

Модель: Daphne Marleen Laan  @daphne_marleen_ 

Фотограф: Kiera and Israel @hotthunderstorm

Макіяж, зачіска: Kim @kimc.beauty 

Читайте також: ЮЛІЯ ПЕЛІПАС, ЗАСНОВНИЦЯ БРЕНДУ BETTTER: «МІЙ ВІБІР НЕПРОСТОГО ДОРОГИ В ІНДУСТРІЇ МОДІ – ЦЕ НЕ ПРИБАГАНКА ЧИ БАЖАННЯ ЗДАВАТИСЯ ОРИГІНАЛЬНОЮ. ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ МОЄЇ ПРАЙЖЕ 20-РІЧНОЇ ЩОДЕННОЇ РОБОТИ У СФЕРІ МОДІ.»

Статьи по теме