Спецпроекты now:

Де знайти і прочитати журнали БурдаМедіаУкраїнаДе знайти і прочитати журнали БурдаМедіаУкраїнаДе знайти і прочитати журнали БурдаМедіаУкраїнаДе знайти і прочитати журнали БурдаМедіаУкраїнаДе знайти і прочитати журнали БурдаМедіаУкраїна
Карантин с Marie Claire, Стиль Жизни

Де знайти і прочитати журнали БурдаМедіаУкраїна

Важливе оголошення!

У зв’язку з введенням карантину на всій території України, робота багатьох закладів торгівлі, в тому числі кіосків з продажу преси, призупинена. Але ми попіклувалися про те, щоб всі наші журнали ви могли знайти в мережах супермаркетів, що працюють з пресою («Сільпо», «Новус», Billa, «Ашан», «Брусничка», «Варус», «Таврия В», «Посад» та інші). Наша продукція також доступна в деяких відділеннях Укрпошти. Доставка продукції здійснюється в звичайному режимі, але з огляду на ситуацію можливі невеликі затримки. Будемо вдячні за розуміння!

Якщо ви з певних причин не маєте можливості придбати журнали у супермаркетах, радимо оформити передплату з доставкою до поштової скриньки. Зробити це можна як у відділеннях Укрпошти, так і не виходячи з дому, на сайтах www.portmone.com та http://presa.ua/.

Крім того, електронні версії журналів можна читати на сайтах www.journals.ua або www.pressreader.com. 

В рамках нашого флешмобу #читаємонепанікуємо ви можете отримати доступ до деяких номерів наших видань безкоштовно («Лиза», «Мой ребенок», «Добрые советы», «Сучасна кухня», «Отдохни!», «Історія. Новий погляд», Marie Claire, How to be a man (спецвипуск журналу Playboy). Для цього напишіть лист на e-mail podpiska@burda.ua, вказавши в темі «Хочу читати». Все просто!

Сподіваємося, що наші журнали допоможуть вам зберегти гарний настрій та бути в доброму гуморі!

З побажаннями здоров’я, 
ваша «БурдаМедіаУкраїна»

  • красота
  • Карантин с Marie Claire
  • новый номер
  • Печатные версии журналов
  • MC Shop


Метки: журнал Burda

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...