Співачка SHY випустила відео «Повернись» до міжнародного дня молитви за дітей сиріт

Співачка SHY випустила відео «Повернись» до міжнародного дня молитви за дітей сиріт-Фото 1

Українська співачка SHY представила нове відео «Повернись» — баладу про те, як людині не вистачає людини. Ідея зняти відео про дітей, що ростуть без батьків, виникла несподівано.

Читайте також: Пісня українського музиканта Cape Cod стала саундтреком серіалу «Беверлі-Хіллз, 90210»

У тексті пісні режисер Юрій Двіжон почув звернення батька до дитини, яку не наважився виховувати. Відео вийшло напередодні всесвітнього дня молитви за дітей сиріт, який цього року в Україні відбудеться 10 листопада. Всі актори у відео — діти, що живуть в центрі сімейного виховання «Отчий Дім».

Для мене це особлива пісня. Я рада, що знайшла режисера, який відчуває мою музику і хоче створювати щось більше ніж розважальний контент. Я була вражена тим, наскільки ці дітки щирі, веселі і виховані. І дуже розчулилась, коли вони розповідали про свої мрії. Звичайні діти, тільки з особливою долею,

— коментує співачка. 

DVIZHON: «Я радий створювати такі проекти. В текстах пісень Shy я вже вдруге знаходжу ключі для візуалізації завжди актуальних соціальних тем. Якщо цією роботою ми зможемо знайти хоч для однієї дитини нову сім’ю -я буду безмежно щасливим!» 

В проекті взяла участь фотограф Діана Андруник, яка влаштувала дітям справжню фотосесію.

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также