Спецпроекты now:

Співачка SHY випустила відео «Повернись» до міжнародного дня молитви за дітей сирітСпівачка SHY випустила відео «Повернись» до міжнародного дня молитви за дітей сирітСпівачка SHY випустила відео «Повернись» до міжнародного дня молитви за дітей сирітСпівачка SHY випустила відео «Повернись» до міжнародного дня молитви за дітей сирітСпівачка SHY випустила відео «Повернись» до міжнародного дня молитви за дітей сиріт
Стиль Жизни

Співачка SHY випустила відео «Повернись» до міжнародного дня молитви за дітей сиріт

Українська співачка SHY представила нове відео «Повернись» — баладу про те, як людині не вистачає людини. Ідея зняти відео про дітей, що ростуть без батьків, виникла несподівано.

Читайте також: Пісня українського музиканта Cape Cod стала саундтреком серіалу «Беверлі-Хіллз, 90210»

У тексті пісні режисер Юрій Двіжон почув звернення батька до дитини, яку не наважився виховувати. Відео вийшло напередодні всесвітнього дня молитви за дітей сиріт, який цього року в Україні відбудеться 10 листопада. Всі актори у відео — діти, що живуть в центрі сімейного виховання «Отчий Дім».

Для мене це особлива пісня. Я рада, що знайшла режисера, який відчуває мою музику і хоче створювати щось більше ніж розважальний контент. Я була вражена тим, наскільки ці дітки щирі, веселі і виховані. І дуже розчулилась, коли вони розповідали про свої мрії. Звичайні діти, тільки з особливою долею,

— коментує співачка. 

DVIZHON: «Я радий створювати такі проекти. В текстах пісень Shy я вже вдруге знаходжу ключі для візуалізації завжди актуальних соціальних тем. Якщо цією роботою ми зможемо знайти хоч для однієї дитини нову сім’ю -я буду безмежно щасливим!» 

В проекті взяла участь фотограф Діана Андруник, яка влаштувала дітям справжню фотосесію.

  • красота
  • Карантин с Marie Claire
  • новый номер
  • Печатные версии журналов
  • MC ShopПонравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...