UA
RU

Дензел Вашингтон зіграє роль полководця Ганнібала

Редагувати переклад

Американський актор, володар двох «Оскарів» Дензел Вашингтон зіграє роль полководця Ганнібала в новому історичному фільмі режисера Антуана Фукуа

Дензел Вашингтон зіграє роль полководця Ганнібала

Американський актор, володар двох премій «Оскар» Дензел Вашингтон зіграє роль карфагенського полководця Ганнібала. Ганнібал — один із найвеличніших полководців і військових стратегів в історії. Він відомий своїм протистоянням з Римською республікою. Ганнібал розпочав Другу Пунічну війну і перейшов через Перенеї та Альпи в Італію. 

Режисером нової стрічки стане Антуан Фукуа. Дензел Вашингтон працював з Антуаном Фукуа над фільмом «Тренувальний день». До речі, за цю роль актор отримав один із своїх «Оскарів». Сценарій готує Джон Логан. Він написав сценарії до фільму Рідлі Скотта «Гладіатор», фільмів Мартіна Скорсезе «Авіатор» та «Хранитель часу», за які номінувався на премію «Оскар». Антуан Фукуа та Дензел Вашингтон також продюсуватимуть новий фільм. Дата виходу наразі невідома. Фільм має з’явитися на стрімінговій платформі Netflix.

Нагадаємо, що 22 листопада на екрани вийде стрічка Рідлі Скотта «Наполеон». Роль Наполеона Бонапарта зіграє володар премії «Оскар» Хоакін Фенікс. Режисер анонсувал найдинамічніші батальні сцени, які коли-небудь були зафільмовані. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Netflix

Читайте також: АНДЖЕЛІНА ДЖОЛІ В РОЛІ ОПЕРНОЇ СПІВАЧКИ МАРІЇ КАЛЛАС: ПЕРШІ ФОТО ЗІ ЗЙОМОК

Статьи по теме