UA
  RU

  #дешансонізація та інші ініціативи Українського Мистецького Фронту у Львові

  Український Мистецький Фронт створили у березні 2022 року під війни росії з Україною. Почався проект 18 березня на залізничому вокзалі Львова, де  біля центрального входу, в натовпі людей та тварин, з валізами в руках і острахом в очах - звучав джаз.

  Український Мистецький Фронт


  Перший проект Українського Мистецького Фронту —  #дешансонізація  — серія вуличних концертів у Львові, із залученням найкращих музикантів країни. Музика звучить різних форматів — класична, електронна, джаз, рок та блюз. Вже проведено 7 виступів.

  Загін  відомих джзових музикантів на волонтерських засадах зіграли 40 хвилинний сет для піднесення духу та настрою біженців, що прибувають до Львова.  В проекті взяли участь музиканти: труба -Деніс Аду (Кривий Ріг), фортепіано -Костянтин Кравчук (Вінниця) , саксофон -Давид Колпаков (Дніпро), тромбон — Андрій Арнаутов (Львів), бас -Сергій Федорчук (Львів), ударні — Маркіян Криса (Київ).


  Найбільш масштабним насьогодні став виступ 27 березня на Площі Ринок музиканта Саші Чемерова, засновника каліфорнійського рок гурту The Gitas та українського рок гурту Димна Суміш.

  Український Мистецький Фронт 4

  Разом з Сашею на сцену вийшов фронмен гурту O.Torvald  з Полтави Женя Галич, який цього разу грав на басу. Гітарист з Києва Микола Цховребашвілі, гітарист зі Львову Тарас Кушнірук, та львівський перкусіоніст Даня Білоус.


  #дешансонізація пропонує слухати якісну музику на противагу російському шансону

  #дешансонізація пропонує музику на різні смаки —  адже Львів відомий, як осередок творчої інтелігенції,  а зараз під час війни до міста  приїхало ще більше митців з усієї країни.

  Мета проекту —  збір коштів для ЗСУ. Задля цього, в місцях де проходимуть перфоменси, розміщені банери з QR кодом, відсканувавши який можна перерахувати кошти на допомогу українській армії. Зібрані гроші   надходять на  рахунок ГО Міжнародна Асоціація Мистців, далі ми передамо їх на потреби окремого полку спеціального призначення АЗОВ.  Лінк для донатів:  https://tinyurl.com/JAZZ-PRIVATBANK

  Український Мистецький Фронт 2


  Створив  та реалізує проект Сергій Федорчук, український контрабасист та організатор   музичних івентів. Сергій грав в оркестрах «Віртуози Львова», «INSO-Львів», «Da Capo» ,»Lviv Jazz Orchestra», «LOMAGA’S-BAND», «Serge Fedorchuk projekt», «Acoustic Image».

  До проекту долучилася Ольга Черткова, власниця  киівської комунікаційної агенції Top Media Communication, яка за 12 років роботи реалізувала 317 проектів:  промокампанії концертів різного масштабу ‐ Imagine Dragons, 21 Pilots, The Kooks, Bastille, M83, Alt‐J, Foals, Hurts, Børns, Franz Ferdinand, Х‐Ambassadors, оркестру «Віртуози Києва», Піккардійської Терції, провела десятки промо‐кампаній для ТНМК, ВВ,  Христини Соловій, O.Torvald, Скрябін, Mgzavrebi, з 2013 року PR агент гурту Бумбокс.

  Саме тому сторінка агенції TMC  в фейсбуці  петворилася на сторінку Українського Мистецького Фронту.


  Український Мистецький Фронт 3

  Анонси подій Українського Мистецького Фронту

  Львів 20202

  29 березня о 17.00 — «Джазовий Загін» у LV-Cafe

  30 березня о 16.00 — «Джем» у LV-Cafe

  31 березня о 14.00 — «Джазовий Загін» на Площа Ринок

  1 квітня о 14.00 — «онлайн СХОВИЩЕ» у LEM-station

  2 квітня о 17.00 — the BeatleVs у LV-Cafe

  Фото надала пресслужба

  Читайте також: УКРАЇНІ, З ЛЮБОВ’Ю. ФОТОЕСЕ ВІД БІЛОРУСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО МЕДІА 34TRAVEL

  Статьи по теме