UA
RU

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021

Редагувати переклад
Зіркові експерти та професіонали розповіли, як справити правильне перше враження, та що робити після досягнутого.

Кожній людині притаманне бажання бути коханою та любити у відповідь. Це — абсолютні інстинкти, які не можна ставити під сумнів. Звичайно, у такому випадку ми не розглядаємо ймовірності протестів зі сторони асексуалів, але любов — відчуття всеохопне та найчистіше. І яке саме кохання може біти більш драматичним, захопливим, ніжним та пристрасним, аніж тяжіння чоловіка та жінки.

Влітку прийнято не тільки переглядати своє життя, шукати нові можливості реалізації власних планів, готуватися до нових етапів, робити мейковери, але й відновлювати пошуки своєї спорідненої душі. Не будемо апелювати терміном “друга половинка”, адже люди були створені повноцінними та довершеними у своїй власній індивідуальності, а тому не потребують “доповнень”. Проте, знайти людину, якій можна завжди розповісти про свої успіхи та неприємності — приємний додаток до відчуття постійних метеликів у животі.

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021-Фото 1

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021-Фото 2

Дар’я Присяжнюк — б’юті-експерт Mary Kay

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021-Фото 3

Дар’я Присяжнюк — б’юті експерт Mary Kay та Тетяна Савицька — інфлюєнсер

Спільний захід Marie Claire та Mary Kay під назвою “Діджитал-побачення” проходить вже вдруге, але можна із легкістю припустити, що точно не в останнє. Теми кохання, зустрічей та самопрезентації будуть актуальні стільки, скільки люди знаходитимуть в собі відвагу не озираючись віддавати свої серця у руки гідних компаньйонів.

Marie Claire та Mary Kay запропонували гостям онлайн-події зустріти літо яскраво та інформаційно, отримавши доступ до знань головних інсайдерів світу краси, моди, психології та стосунків.

Блискуча телеведуча Маша Виноградова розпочала “Діджитал-побачення”, вразивши всіх неперевершеним образом — доречним та грамотно підібраним. Вона й представила першого спікера — експерта бренду Mary Kay Дар’ю Присяжнюк, яка не лише розповіла про головні новинки у сфері індустрії краси літа 2021, але й на моделі продемонструвала процес створення головного романтичного образу сьогодення. Драматичні smoky-eyes візажистка виконала у “ювелірній” техніці, довівши, що навіть настільки драматичний макіяж може бути доречним на першому побаченні.

Читай также: Три новых бальзама для губ от Byredo, Dior и Givenchy

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021-Фото 4

Анастасія Іванова — дизайнер, експерт в сфері fashion-етикету

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021-Фото 5

Анастасія Іванова — дизайнер, експерт в сфері fashion-етикету

Після спеціалістка у сфері fashion-етикету Анастасія Іванова розповіла про те, як потрібно вдягатися на зустріч із потенційним коханим. Вона повністю розглянула тему “коктейльного дрес-коду”, розповівши без чого неможливо уявити його повноцінним. Спойлер: у вашому гардеробі однозначно є ця важлива деталь. Збираєтеся на презентацію фільму, червону доріжку чи світський захід? Анастасія Іванова вже потурбувалася про всі дрібниці, та пояснили, як саме готуватися до важливих зустрічей.

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021-Фото 6

Олександр Попов — український телеведучий програми «Сніданок. Вихідний» на телеканалі 1+1, популярний актор театру та кіно

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021-Фото 7

Микола Матросов — радіо- та телеведучий

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021-Фото 8

Олександр Попов — український телеведучий програми «Сніданок. Вихідний» на телеканалі 1+1, популярний актор театру та кіно

В продовження вечора такі відомі чоловіки, як телеведучі Олександр Попов та Микола Матросов розповіли про власний досвід перших побачень, стосунки із коханими жінками. А у всіх гостей “Діджитал-побачення” нарешті з’явилася можливості потрапити до такого складного та звичайно логічного мозку чоловіків, аби зрозуміти, чого насправді більшість із них шукає у своєму партнерові.

Діджитал-побачення: Як пройшла найромантичніша онлайн-вечірка літа 2021-Фото 9

 

“Родзинкою” вечора стала поява у прямому ефірі письменниці Ірени Карпи, яка розповіла, про що саме потрібно питати у чоловіків на першому побаченні, та про що не варто турбуватися взагалі. Ірена підкреслила важливість власної гідності, адже перша зустріч — історія не про те, чи сподобаєтеся ви чоловікові, а про те, чи може бути між вами сумісність.

Пропонуємо, зробити це правило від Ірени Карпи “золотим”, а готуватися до першого побачення лише так, аби зберігати свою індивідуальність та не сумніватися у власній неперевершеності.

 

 

Статьи по теме