UA
RU

Disney екранізує анімаційний фільм Moana

Анімаційний фільм Moana («Ваяна») стане повнометражним фільмом. Компанія Disney вже працює над проєктом.

Disney екранізує мультфільм Moana Ваяна

Про рімейк популярного анімаційного фільму 2016 року заявив актор Двейн Джонсон:

«Радий повідомити, що ми представимо чудову історію Moana на великому екрані! Ця історія є моєю культурою, символом витонченості нашого народу та сили наших воїнів. Я з гордістю ношу нашу культуру на своїй шкірі і в своїй душі. Для мене це — унікальна можливість знову зіграти Мауї, образ якого був натхнений моїм дідом. І для нас честь співпрацювати з компанією Disney та розповісти нашу історію за допомогою музики і танців, які полягають в основі того, ким ми є як полінезійці».

Двейн Джонсон також став одним з продюсерів нової стрічки. У повнометражному фільмі, як і в анімаційному, покажуть традиції жителів тихоокеанських островів очима молодої жінки, яка прагне прокласти власний шлях. Це буде історія про подорож головної героїні до самопізнання, її роздуми над життям своїх предків. І, звісно, про дружбу з вигнаним напівбогом на ім’я Мауї. 

Повідомляється, що ще одним продюсером стане акторка Ауліі Кравальйо, яка озвучувала головну героїню мульфільму. Вона також в захваті від нового проєкту: 

«Ця героїня вплинула на образ діснеєвських принцес. Її сила і наполегливість надихають глядачів у всьому світі. Я з нетерпінням чекаю можливості поділитися цією історією зовсім по-новому».

Disney екранізує мультфільм Moana Ваяна

Новий художній фільм стане ще однією екранізацією популярних мультфільмів Disney. У 2017-му студія зняла фільм «Красуня і чудовисько», у 2019-му — «Аладдін». У травні очікується прем’єра стрічки «Русалонька».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Disney

Читайте також: 10 НАЙОЧІКУВАНІШИХ ФІЛЬМІВ РОКУ: НОВІ «ТРАНСФОРМЕРИ», «ІНДІАНА ДЖОНС», «ФОРСАЖ», «ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ» ТА ІНШІ

Статьи по теме