UA
RU

Дивіться документальний серіал про нову українську культуру «Спалах»

Редагувати переклад

Для проєкту було відзнято понад 100 інтерв’ю.

В Україні представили документальний серіал «Спалах». Він розповідає про нову українську культуру та її сучасних героїв і героїнь. Кожен епізод розкриває важливу тему: від феномену української поп-музики та кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу. 

Зараз в Україні триває процес формування національної ідентичності. Проєкт показує, що нова українська культура існує та стрімко розвивається, потрібен уже сьогодні.

Для серіалу було відзнято понад 100 інтерв’ю, а його героями та героїнями стали Monatik, Юрій Бардаш, Роман Вінтонів (Майкл Щур), Onuka, «ДахаБраха», Влад Яма, Євген Клопотенко, Антоніо Лукіч, Олексій Потапенко, Андрій Данилко, Гео Лерос, Алан Бадоєв, Vivienne Mort, ресторатори Дмитро Борисов, Міша Кацурін, засновники Closer, Veselka, «Культура Звука», «Планета кіно», Ukrainian Fashion Week та багато інших представників української культури.

Режисером серіалу виступив Артем Григорян. Творці проєкту, серед яких також головний редактор онлайн-медіа «Слух», Максим Сердюк, наголошують, що українці не звикли помічати наших творців або їхні роботи, поки їх не визнає світова індустрія. Але популярність за кордоном не є знаком якості чи культурної ваги. Тому документальний серіал має на меті створити єдину історію про самодостатню і стильну українську культуру.

Документальний серіал складатиметься з 10 серій, які виходитимуть на YouTube-каналі «Слух». Першая серія вже доступна для перегляду:

Читайте також: Amnesty International презентували «онлайн-магазин» проти домашнього насильства