UA
RU

Дизайн майбутнього: 5 ефективних способів зробити домівку стильною та функціональною

Редагувати переклад
Розглядаємо модні аспекти урізноманітнення дизайну вашого будинку.
Дизайн майбутнього: 5 ефективних способів зробити домівку стильною та функціональною-Фото 1

Для того, аби вас оточували привабливі речі, потрібно аби й думки у ваші голові були красивими та гідними. Естетика вашої домівки, вашого святого місця для усамітнення та релаксації має відповідати характеру та поведінці власника. Кожен із нас обирає місце, де проводить вільний час та вихідні, відповідно до власних запитів краси. Проте, деколи недостатньо часу чи фінансів для того, аби оновити інтер’єр. Але завжди можна його освіжити за допомогою простих речей та правильних вкладень. Розповідаємо, завдяки яким 5 лайфхакам вдастся прикрасити ваш будинок не докладаючи великих зусиль.

Дизайн майбутнього: 5 ефективних способів зробити домівку стильною та функціональною-Фото 2

 

Стильні гаджети

Привабливі, приємні оку гаджети — перший крок на шляху досягнення дизайну вашої мрії. Обирайте пристрої, які володіють естетикою та стильним дизайном, аби навіть під час виконання банальних справ, ви насолоджувалися красою. Одним із таких винаходів є сушильна машина DC90V9V9W від LG.Продуманий дизайн і різні варіанти встановлення доповнюють функціональну досконалість сушильної машини. Дверцята із загартованого скла, стильний металевий перемикач та великий чіткий дисплей забезпечують естетичність і довговічність техніки. А варіанти встановлення та можливість перевісити дверцята роблять сушку зручною для будь-якого інтер’єру.

Дизайн майбутнього: 5 ефективних способів зробити домівку стильною та функціональною-Фото 3

Окрім того, саме ця модель ще й володіє функціональними перевагами. Використання сушильної машини DC90V9V9W захищає улюблені речі від зносу та до 99,9 % позбавляє алергенів. Інверторна теплова помпа LG DUAL Inverter Heat Pump™ дозволяє економити до 10% електроенергії. Додатковий бонус – менше шуму й вібрації. Режим Eco Hybrid™ дозволить на 16% прискорити процес або заощадити 23% електроенергії. Функція автоматичного очищення конденсатора самостійно промиває конденсатор потужним струменем води до 3 разів за цикл, прибираючи дрібний пил. Це зберігає ефективність техніки на тому ж рівні, як і в нової машини. 

Тож, за обкладинкою обирати завжди також не потрібно: наповнення має бути не менш винятковим, аніж дизайн.

Дизайн майбутнього: 5 ефективних способів зробити домівку стильною та функціональною-Фото 4

Нові деталі

Наприклад, завжди можна урізноманітнити дизайн своєї домівки за допомогою яскравих деталей. Замініть лаконічні пледи у вітальні на більш яскраві та позитивні, або зробіть чохли для стільців у кухні справжнім витвором мистецтва, намалювавши та втіливши у життя принт завдяки улюбленим художнім мотивам. Навіть стильний посуд може стати тою деталлю дизайну квартири, який зробить його персоналізованим та незвичним.

Читай также: Аня Тейлор-Джой появилась на вечеринке «Эмми»-2021 в бельевом образе

Дизайн майбутнього: 5 ефективних способів зробити домівку стильною та функціональною-Фото 5

Moodboard

У кабінеті чи навіть у спальні можете виділити місце для вашої персональної “дошки настрою”. Ні, ми не маємо на увазі візуалізаційні інструменти втілення своїх мрій, а лише ескізи того, що надихає вас, змушує серце битися частіше, а зіниці розширюватися від задоволення. Улюблені фотосесії, образи із подіумів, кадри із фільмів чи туристичні фаворити — все це стане непоганим початком для створення вашого власного moodboard.

Дизайн майбутнього: 5 ефективних способів зробити домівку стильною та функціональною-Фото 6

Постери та картини

Ідеальний варіант урізноманітнення дизайну вашої домівки. Уявіть, наскільки більш приємно ви будете почуватися у власному домі, якщо оточувати вас будуть натхненні та красиві постери чи афіші. Можете навіть намалювати власну картину, не боячись виразити себе, адже ваша домівка — передусім втілення власного “Я”.

Дизайн майбутнього: 5 ефективних способів зробити домівку стильною та функціональною-Фото 7

Аромати

Звичайно, ви можете посперечатися із нами, та наголосити на тому, що аромати не мають жодного стосунку до привабливості домівки. Дозвольте із вами не погодитися. Запахи — окрема частина естетики будь-якого приміщення. Деталізуйте його за допомогою лагідних ароматів випічки чи елегантних ноток сандалу, і ви навіть не помітите, як трансформується ваш дім зі звичайного у стильний, привабливий та атмосферний.

Майте на увазі, що інколи навіть найбільш стильний, розроблений за допомогою професіоналів, дизайн може наскучити. Якщо вас більше не задовольняє мінімалізм японського стилю чи комфорт прованської естетики, зробіть декілька простих кроків на шляху до оновлення вашої домівки. Стильні гаджети, такі як. наприклад функціональна сушильна машина від LG, — один із багатьох способів прикрасити ваше домашнє життя.

 

Статьи по теме