UA
RU

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання

Ці стрічки нагадують нам, що кохання має магічну силу зцілення.

Кожен фільм, якого б жанру він не був, містить у собі романтичний сюжет. Завжди є двоє чи більше закоханих, навколо яких відбувається вир подій, котрі проживають різні емоції та життєві ситуації. Але ми дещо втомилися від банальних фільмів на кшталт “Титанік”, “Гордість та упередження” чи “Щоденник пам’яті” і хочеться чогось нового та незвичайного. Тому редакція Marie Claire підготувала добірку фільмів про кохання для вечірнього перегляду та підвищення віри в справжню любов.

За крок один від одного (2019)

Історія розповідає про двох закоханих, які опинились у складній ситуації – вони не можуть доторкуватись один до одного, тому Стела та Уіл мають знаходитись на відстані одного метру. Вони не можуть побудувати повноцінні стосунки, але їх не лякають перешкоди. Від заборон їхнє бажання зростає, кохання стає сильнішим. Головна героїня, котра бореться з важкою хворобою, сказала важливу фразу, яка закарбується у пам’яті кожного хто подивиться цей фільм: “Я жила, щоб лікуватись, а лікуватись, щоб жити”.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Кіно, котре хочеться переглядати знову і знову, оскільки кожен наступний перегляд відкриває нові деталі. Головний герой Джоел Беріш (Джим Керрі) дізнається, що  дівчина Клементина (Кейт Уінслет) стирає його зі своєї пам’яті: кожен момент, кожну емоцію. Джоел прагне зробити те саме, але з цим є деякі проблеми.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Мій король (2015)

Життя плинне й кохання може переживати різноманітні трансформації. “Мій король” демонструє глядачам як зароджується тепле почуття, котре переростає в справжню любов з максимальною пристрастю та доходить до кульмінації – одруження та продовження роду. Але паралельно з цим сюжет йде ще один, де показується якими не ідеальним є ідеальні стосунки, та на що варті йти жінки заради свого кохання.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Жюль та Джим (1962)

Французький геній Франсуа Трюффо ще в далекому 1962 році презентував картину, яка розповідає про любовний трикутник між двома друзями та музою, котра зізнається в коханні то одному, то іншому. Здавалось, що може бути гірше, але зненацька один із друзів помирає й історія набирає інших обертів. Захопливе чорно-біле кіно про кохання!

Читайте також: Ковток кохання: Як кіножанру 1990-х «ромком» вдалося повстати з попелу 

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Клуб шанувальників книжок та пирогів з картопляного лушпиння (2018)

Історична мелодрама, яка захоплює з перших хвилин своєю картинкою, а пізніше й сюжетом. Молода письменниця Джульєт має написати статтю про книжковий клуб і тут їй потрапляє до рук таємничий лист від свиновода з острову Гернсі, який входить в цей клуб. Письменниці доводиться приїхати з візитом у маленьке містечко, щоб особисто познайомитися з членами книжного клубу, але потім дізнається про страшну таємницю, яку приховують ці люди.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Читець (2008)

Історія про юного хлопця та дорослу жінку (Кейт Уінслет), які переступили межі дозволеного. Це розповідь про трагічні стосунки, про зраду, перший сексуальний досвід, про щире кохання та втрату всього. Роман хлопця та жінки тривав майже сорок років. До речі, за роль у цьому фільмі Кейт Уінслет отримала “Оскар”.

Для романтичного перегляду: 7 небанальних фільмів про кохання-Фото 1

Під покровом небес (1990)

Коли сімейне життя заходить в тупік, можна подати на розлучення, а можно кинути все й почати з чистого аркушу. Порт і Кіт, звичайна сімейна пара з Америки, відправляється в Африку, щоб знову відродити романтичні почуття. Але не все так сталося, як гадалося! Кіт знаходить там коханця, Порт намагається втримати жінку, а пустеля насилає на них хвороби та інші проблеми.

Статьи по теме