UA
RU

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року

Редагувати переклад

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року. Після четвертого прокатного вікенду стрічка зібрала 43 141 437 грн бокс-офісу. 

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року-Фото 1

Український історичний фільм режисера Олеся Саніна «Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року. Підсумки підбили після четвертого прокатного вікенду. За час показів у кінотеатрах стрічка зібрала 43 141 437 грн бокс-офісу. Загалом було продано 304 318 квитків. Фільм стартував 24 серпня, наразі прокат триває. 

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року-Фото 2

«Довбуш» також називають наймасштабнішим українським фільмом. Зйомки проходили у реальних історичних об’єктах. Вражає й географія зйомок: Київ, Львівська область, Тернопільська область, Карпати. Тут задіяно найбільшу кількість каскадерів і акторів масових сцен: одночасно у знімальному процесі було залучено сотні учасників. Для акторів було зшито понад 1000 костюмів, у команді працювали 3000 костюмерів. Бюджет стрічки склав 120 млн грн. 

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року-Фото 3

В основі сюжету — історія братів Довбушів. Події відбуваються в Карпатах на початку 18 століття, під час жорстокого правління польської шляхти. 

«Довбуш — втілення архетипу українця із почуттям власної гідності, українця, що не є войовничим за своєю природою і понад усе мріє про мирне, вільне та щасливе життя на своїй землі. Та коли вороги зазіхають на його свободу, він готовий пожертвувати усім і зі зброєю в руках захистити гідність свою, свого народу і свою любов», — розповідають творці фільму. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «Довбуш»

Читайте також: ЗА ЛАШТУНКАМИ «ДОВБУША»: У КИЄВІ ВІДКРИЛАСЬ ІНТЕРАКТИВНА ВИСТАВКА, ПРИСВЯЧЕНА НАЙМАСШТАБНІШОМУ УКРАЇНСЬКОМУ ЕКШЕНУ  

Статьи по теме