UA
RU

«Дозвольте відверто»: Анатолій Анатоліч розповів всю правду про зйомки тревел-шоу «Всюди люди»

Редагувати переклад
Канал «Україна» продовжує роботу над шоу «Всюди люди». Ведучий проєкту Анатолій Анатоліч нещодавно вирушив у країни Північної Америки, звідки розповів про особливості зйомок тревел-шоу.

«Дозвольте відверто»: Анатолій Анатоліч розповів всю правду про зйомки тревел-шоу «Всюди люди»-Фото 1

Минулого тижня ведучий каналу «Україна» Анатолій Анатоліч вирушив до Панами. У своїх соцмережах ведучий демонстрував красоти і цікавинки країни, про особливості життя якої зовсім скоро розповість у програмі «Всюди люди». Наразі телезірка знаходиться у сонячній Домінікані, звідки і розповів підписникам про труднощі своєї роботи.

«Дозвольте відверто. Зйомки тревела – це абсолютно не відпочинок. О 7:00 треба встигнути перекусити, бо о 7:30 виїзд. І назад до готелю о 20:30, і навіть без вечері – в номер спати. Вечірнє життя готелю я не бачив, хоч він і туристичний. І так по 12-15 годин переїздів і зйомок 8 днів поспіль. Мій вільний час лише на світанку, о шостій, коли я можу побігати і побути на самоті», – написав Анатолій Анатоліч в Інстаграм.

Крім того, телеведучий відмітив тривалі перельоти і обмеження для українців, які виникли в наслідок пандемії.

«Дозвольте відверто»: Анатолій Анатоліч розповів всю правду про зйомки тревел-шоу «Всюди люди»-Фото 2

Читай также: ЦУМxFROLOV: Капсульна колекція із бестеселером бренду та новими святковими образами

«Назад в Україну летіти майже добу. І, наприклад, в аеропорті Амстердама треба буде посидіти 8 годин. Вийти в місто, навіть з тестами, ми не можемо. Для українців країна закрита, але це інша історія», – поділився ведучий.

Та, за словами Анатолія Анатоліча – робота у будь-якому телевізійному проєкті вимагає зусиль і гнучкості, тому сказати, що щоденні ефіри «Ранку з Україною» даються легше він не може.

«Так і з ранковим шоу, де багато хто думає, що ти провів ранок і кайфуй, бо цілий день вільний. Але мої близькі знають, який я вичавлений, наче лимон, після етерів, а в кінці робочого тижня, в п’ятницю, ввечері ні про які туси мови не йде. Хочеться просто виспатись, – зазначив Анатолій Анатоліч в соцемережі. – Та незважаючи на це, в мене реально крута робота, дуже непроста (можете не вірити), але надзвичайно цікава! За що вдячний долі, трішки собі і всім, хто зустрічався на моєму шляху».

«Дозвольте відверто»: Анатолій Анатоліч розповів всю правду про зйомки тревел-шоу «Всюди люди»-Фото 1

Проте всі зусилля ведучого є виправданими, адже у тревел-шоу «Всюди люди» Анатолій Анатоліч розповість неймовірні історії далеких країн, познайомить з їхніми мешканцями, законами і умовами життя. А ще розвінчає всі стереотипи і уявлення про різні міста і країни.

Перші випуски тревел-шоу «Всюди люди» чекайте вже у травні на каналі «Україна».

Статьи по теме