UA
RU

Джилліан Андерсон закликає жінок писати їй листи про свої сексуальні фантазії

Редагувати переклад
Американська акторка Джилліан Андерсон планує створити книгу на основі листів від жінок, у яких вони опишуть свої сексуальні фантазії. На проєкт акторку надихнула книга Ненсі Фрайдер My Secret Garden («Мій таємний сад»), яка вийшла в 1973 році. Це збірка листів, записок й інтерв’ю жінок, які розповідають про свої сексуальні фантазії.
Джилліан Андерсон закликає жінок писати їй листи про свої сексуальні фантазії-Фото 1

Фото: Instagram / gilliana

«З моменту виходу серіалу «Статеве виховання» друзі й журналісти почали запитувати мене, чи іноді жінки відчувають потребу ділитися зі мною своїми сексуальними проблемами чи фантазіями. Ну, вони цього не роблять. Саме це, зрештою, дало мені ідею для книги», — ділиться Андерсон.

Андерсон вважає, що «найглибші, найінтимніші страхи й фантазії багатьох жінок залишаються замкненими всередині нас, поки хтось не прийде з ключем», тож вона хоче дати жінкам цей «ключ». Акторка закликає жінок з усього світу написати їй листи про свої сексуальні фантазії, «про які ви нікому не розповідали». Листи в книзі публікуватимуться анонімно. Андерсон також додасть до книги власну історію.

Робоча назва майбутньої книги Dear Gillian («Дорога Джилліан»), адже саме такими словами акторка просить починати листи до неї. Надсилати їх можна до 28 лютого.

Загалом Джилліан закликає всіх простіше ставитися до такої природньої справи як… секс. У своєму акаунті вона регулярно викладає фото з хештегом #penisoftheday, навіть зі своєю улюбленицею Стеллою.

Джилліан Андерсон закликає жінок писати їй листи про свої сексуальні фантазії-Фото 2

Джилліан Андерсон закликає жінок писати їй листи про свої сексуальні фантазії-Фото 3

Джилліан Андерсон закликає жінок писати їй листи про свої сексуальні фантазії-Фото 4
 

Читайте також: АКТРИСА ОКСАНА ЧЕРКАШИНА ЗАПИСАЛА РЕП «ВАГІНА – ЦЕ МОЯ РЕСПУБЛІКА» ПРО АБОРТИ У ПОЛЬЩІ 

Статьи по теме