UA
RU

ELECTROLETO: “Кураж” продовжує серію літніх івентів

Редагувати переклад

Цих вихідних, 17 та 18 липня, пройде літній “Кураж” з вже фірмовим електро-вайбом. Виступи діджеїв та спікерів, виставка художників, імпровізація від Воробушка, стендап, а також ще більше колаборацій, що впливають на життя містян. Вхід за онлайн-квитками без черги за 150 грн (можна буде одразу йти на вхід), та квитки на місці за 200 грн.

Summertime на “Куражі” — це класно провести спекотні вихідні у приємній тусовці, де можна розслабитись, насолодитись моментом і натанцюватись з ранку до вечора — бо правил і часу не існує. Цього разу за діджейською сценою: Igor Smailov, Avi Weizman, шість годин лайву від Vertuha, The Lazy Jesus, JEZUSMAN, Suga4ka, Vnuk, Ann Mysochka b2b Vashpash та Access mode.

ELECTROLETO: “Кураж” продовжує серію літніх івентів-Фото 1

Продовжується та набирає обертів важливий для “Куражу” проект “Кurazh х Ксенія Шнайдер opportunity corner”. Дизайнерка Ксенія Шнайдер та “Кураж” ще у травні запустили ініціативу для підтримки української промисловості та локальних брендів. На другому поверсі павільйону розташовується спеціально підготовлений до колаборації корнер, в якому відбувається продаж речей українських дизайнерів, що пройшли відбір. Серед учасників минулих корнерів: “ALI SAULIDI”, “Melly” — бренд шкіряного взуття від творців “Кachorovska”, “Руїна” та AVE clo.

Протягом року організатори планують збирати добровільні благодійні внески від гостей і учасників, що будуть направлені на заміну швейного обладнання у Київському фаховому коледжі прикладних наук. На базі коледжу щорічно проходять практику більш ніж 300 студентів, з них близько 100 студентів — з порушенням слуху.

ELECTROLETO: “Кураж” продовжує серію літніх івентів-Фото 2

Також, “Кураж” повернувся до фінансування благодійних проєктів і вже за червень вдалося повністю закрити проєкт за напрямом, що обраний благодійним напрямом року — темою mental health, зібравши 81 914 гривень. Фінансування піде на підтримку двомісячного курсу для людей, які дбають про своїх близьких з психічними розладами та  побудову майданчику для гри в петанк у Психоневрологічному Диспансері №5 від організації “Барвінок”, що допомагає людям з БАР та іншими психічними розладами.

Цього “Куражу” збір коштів продовжиться. У липні івент профінансує з прибутку проєкт з підготовки 500 волонтерів, які б допомагали людям з ментальними розладами відстежувати зміни своїх станів та своєчасно коригувати їх згідно з лікарськими рекомендаціями.

ELECTROLETO: “Кураж” продовжує серію літніх івентів-Фото 3

Читай также: Кейт Мосс — новое лицо бренда Ким Кардашьян Skims 

Окрім цього, на липневому “Куражі” ELECTROLETO можна буде потрапити на імпровізацію від “Інародного театру Воробушек”; відвідати стендап від “Подпільний стендап”; потрапити у кінотеатр під відкритим небом; завітати на виставку художників Waone Interesni Kazki і TUASHO; зробити фото від відомої фотографині Марини Карпій, літо якої вже давно забукано. А також, обрати класні речі на барахолці чи у найгарнішій зоні — Rotten Ambar. І звичайно зробити добре діло — купити набір в рамках колаборації “Kurazh x molfar” (що дозволяє отримати другий набір дитині, яка знаходиться на тривалому лікуванні).

Серед спікерів у суботу та неділю: Kartyna, Дмитро та Олени Борисови, “Моя Комната”, Тетяна Бойко, Ганна Пагава і Леонід Мартинчик.

ELECTROLETO: “Кураж” продовжує серію літніх івентів-Фото 4

Лайн-ап вихідних:

⚬ Субота, 17 липня

12:00-14:00  Ann Mysochka b2b Vashpash

14:00-16:00 Suga4ka

16:00-18:00 Vnuk 

18:00-20:00 Avi Weizman

20:00-23:00 Igor Smailov 

ELECTROLETO: “Кураж” продовжує серію літніх івентів-Фото 5

⚬ Неділя, 18 липня 

12:00-13:00 Access mode

13:00-15:00 JEZUSMAN

15:00-17:00  The Lazy Jesus 

17:00-23:00 VERTUHA 

Детальніше, протягом обох днів: 

 • фото від Марини Карпій
 • яскравий Glitter Spot
 • вініловий корнер від Gram Record Store Kyiv 
 • нове життя для старих речей з користю у Laska Charity Store
 • тату-корнер 
 • рятунок для улюбленої пари кросівок від Sneaker Mate 
 • майстер-клас від художниці Ольги Карики
 • корнери G.Bar та барбершопу Цирюльникъ
 • вино у барі “Синичка”
 • Шахмати та книжки у зоні Estate
 • академія діджеїнгу від Dj Academy
 • зони для дітей
 • майстер-класи від майстерні кераміки

ELECTROLETO: “Кураж” продовжує серію літніх івентів-Фото 6

Для зручності, організатори підготували додаткову open air-зону фудкорту з хітовими Salateira, Milk bar, Pie Spot, One love coffee, Fresh Lemonade, щоб зменшити черги на фудкорті.

А ще, окрім звичних зон від партнерів “Aperol”, “IQOS”,“Bacardi”, “Silpo”, “Моршинська”, на гостей чекають зони “BMW” та “Нова пошта”.

На заході і у приміщеннях обов’язковим є носіння маски.

Коли: 17-18 липня

Час роботи: 12:00–23:00

ELECTROLETO: “Кураж” продовжує серію літніх івентів-Фото 7

Ціна входу:
Ціна онлайн — 150 грн (можна придбати тут )

Ціна на вході — 200 грн.

Важливо: вхід з онлайн-квитками без черги. Дітям до 12 років, людям з інвалідністю, людям пенсійного віку, учасникам бойових дій, вагітним й іменинникам безкоштовно.

Локація: 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова,1

Facebook

Instagram

Статьи по теме