UA
RU

Фільм “Тіні забутих предків” будуть показувати в кінотеатрах в адаптованій версії

Редагувати переклад

Культову картину зможуть побачити всі бажаючі в новому, більш сучасному форматі.

Бути українцем – це тренд, поважати і знати українську культуру – це тренд, подивитися “Тіні забутих предків” на  великому екрані – must done.

Фільм “Тіні забутих предків” будуть показувати в кінотеатрах в адаптованій версії-Фото 1

Сьогодні ми намагаємося підняти з руїн українську культуру та продемонструвати всьому світу, що вона в нас унікальна. Так, наприклад, незалежний дистриб’ютор KyivMusicFilm вирішив адаптувати легендарну картину Сергія Параджанова “Тіні забутих предків” на більш сучасний лад та показати у всіх кунотеатрах України, де буде така можливість.

Що нас чекає – оновлена візуальна складова фільму, який так полюбився українцям та кіноманам з усього світу. Прем’єра відбудеться 19 травня в Києві, Дніпрі, Сумах, Одесі та Львові, при умові, що там не будуть відбуватися воєнні дії. Маємо на це надію!

Читайте також: Netflix знімає фільм про львівських волонтерів

Нагадаємо, що українське поетичне кіно “Тіні забутих предків” було відзнято по мотивам повісті Михайла Коцюбинського. Сюжет дечим нагадує славнозвісну “Ромео та Джульєтта”, тільки історія розгортається в містичних Карпатах. Ця кінематографічна картина стала популярною завдяки ідеальній роботі самого режисера Сергія Параджанова, актора – Івана Миколайчука, котрий зіграв головного героя Іванка Палійчука та Мирослава Скорика, який створив музичний супровід для фільму.

Статьи по теме