UA
RU

Фільм «Ціна правди» зможуть відвідати люди з вадами зору та слуху

Редагувати переклад
“Ціна правди” стане першим фільмом, який незрячі та нечуючі люди можуть відвідати у всіх кінотеатрах країни.
Фільм «Ціна правди» зможуть відвідати люди з вадами зору та слуху-Фото 1

@filmua

За ініціативою виробників фільму “Ціна правди” та агенції “Доступне кіно” до фільму буде виготовлено тифлокоментар для незрячих людей та адаптовані субтитри для нечуючих людей. У період прокату стрічки в кінотеатрах України, глядачі зможуть переглянути фільм відвідавши будь-який показ та завантаживши перед тим спеціальний додаток на свій смартфон.

Інклюзія в кінокультурі — це коли кожна людина, незважаючи на інвалідність, може прийти на кіносеанс у зручний час і переглянути фільм разом з усіма. Саме таким ми бачимо розв’язання проблеми недоступності кіно для незрячих та нечуючих людей в Україні,

— розповідає Єгор Олесов, продюсер фільму “Ціна правди”.

Читайте також: Гурт The Hardkiss випустив кліп на пісню «Жива»

Можливість переглянути фільм “Ціна правди” для усіх українців, у тому числі для тих у кого порушення зору чи слуху — надзвичайно велика суспільна цінність. Адже тема тоталітаризму та відкриття світові правди про Голодомор в Україні важлива кожному, і було б несправедливо, забрати можливість подивитися цю стрічку у незрячих та нечуючих людей,

— додає Вікторія Лучка, співзасновниця агенції “Доступне Кіно”

За сюжетом у 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування.

Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

Прем’єра фільму в Україні — 28 листопада 2019 року.

Дивіться трейлер «Ціна правди»: