UA
RU

Французька мелодрама «Одного чудового ранку» виходить в українських кінотеатрах

Редагувати переклад
19 січня в українських кінотеатрах виходить мелодрама «Одного чудового ранку». Головну роль виконала французька акторка Леа Сейду, відома зі стрічок «Спектр» і «Не час помирати» про агента 007, а також «Готель Ґранд Будапешт» і «Французький вісник». За свою акторську роботу в «Одного чудового ранку» вона була номінована на Премію Європейської кіноакадемії.

Французька мелодрама «Одного чудового ранку» виходить в українських кінотеатрах-Фото 1

Головна героїня — молода мати Сандра, яка мешкає в Парижі. Її життя сповнене турботи про маленьку дочку та хворого батька, стан якого стрімко погіршується. Раптом у її житті з’являється нове захоплення — одружений науковець Клеман.

«Це дуже особистий фільм. У цій історії є речі, натхненні моїм життям. Я знаю про хворобу — мій батько страждав дегенеративною недугою… У цьому фільмі я хотіла опрацювати те, що траплялося зі мною кілька разів — коли ти стикаєшся з можливістю закохатися, попри сум та віддалення від болю», — розповідає про свій задум режисерка Міа Хансен-Льове.

Французька мелодрама «Одного чудового ранку» виходить в українських кінотеатрах-Фото 2

Французька мелодрама «Одного чудового ранку» виходить в українських кінотеатрах-Фото 3

Французька мелодрама «Одного чудового ранку» виходить в українських кінотеатрах-Фото 4

Акторський склад доповнили зірки французького кінематографа: Паскаль Ґреґґорі («Життя в рожевому кольорі», «Жанна д’Арк»), Мельвіль Пупо («Золота молодь», «З божої волі»), Ніколь Ґарсія («Люпен»).

Світова прем’єра відбулася на Двотижневику режисерів Каннського кінофестивалю 2022, де картина здобула Премію Label Europa Cinemas.

Фільм «Одного чудового ранку» виходить в український прокат 19 січня.

Читай також: ПЕРШИЙ ТРЕЙЛЕР ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ ПРО ПАМЕЛУ АНДЕРСОН 

Статьи по теме