UA
RU

Французька стрічка «Коханці» вийде в українських кінотеатрах у червні

Редагувати переклад
9 червня на екрани українських кінотеатрів вийде французький мелодраматичний трилер «Коханці» зі Стейсі Мартін, П’єром Ніне та Бенуа Мажимелем у головних ролях.

Коханці 3

Кінопрокат планувався ще навесні. На початку літа картина нарешті вийде на великі екрани. Ролі в «Коханцях» виконали зірки французького кіно.

Герої стрічки — ідеальна дівчина Ліза й типовий «поганий хлопець» Сімон, які без тями закохані одне в одного. Через свою важку вдачу Сімон змушений тікати зі звичного життя та переховуватись. Після трьох років очікувань Ліза виходить заміж за багатого та успішного чоловіка. Разом із ним вона вирушає на екзотичний острів в Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

Режисерське крісло зайняла Ніколь Ґарсія, відома як режисерка та сценаристка фільму «Ілюзія кохання» з Маріон Котіяр, а також акторка серіалу «Люпен» від Netflix. Оператор — Крістоф Бокарн, який також працював над «Ілюзією кохання» та картиною «Пан Ніхто» із Джаредом Лето.

фільм Коханці

Головні ролі виконали зірки французького кіно: Стейсі Мартін («Німфоманка», «Молодий Годар»), П’єр Ніне («Обіцянка на світанку», «Франц»), Бенуа Мажимель («Моє прекрасне літо з Софі», «Піаністка»).

Знімали фільм на мальовничих локаціях: у Парижі, на екзотичному острові в Індійському океані та в Женеві.

Світова прем’єра картини відбулася в межах офіційного конкурсу Венеційського кінофестивалю у 2020 році. В Україні прем’єра фільму пройшла на Одеському міжнародному кінофестивалі. Також картина демонструвалася на фестивалі «Вечори французького кіно».

В український прокат фільм «Коханці» вийде 9 червня.

Читайте також: В НОВОМУ ФІЛЬМІ МИРОСЛАВА СЛАБОШПИЦЬКОГО ЗНІМУТЬСЯ АЛЕКСАНДР СКАШҐОРД ТА ДЕЙН ДЕХААН. ПРОДЮСЕРОМ КАРТИНИ СТАНЕ ДАРРЕН АРОНОФСКІ.

Статьи по теме