UA
  RU

  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ провів секретний концерт для жителів Львова в центрі міста

  Редагувати переклад
  БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Кожен виступ гурту – це шалений потік енергії та емоцій.
  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ провів секретний концерт для жителів Львова в центрі міста-Фото 1
  Хлопці були змушені перенести свій великий сольний виступ на Арені Львів на 19 червня наступного року, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.

   
  Саме через це гурт вирішив приїхати до Львова з СЕКРЕТНИМ КОНЦЕРТОМ. Дійство відбулось на спеціальній платформі, що рухалась за маршрутом: Пам‘ятник Адаму Міцкевичу – Оперний театр – пам‘ятник Адаму Міцкевичу.

   
  Прямо під час концерту гурт знімав кліп, режисером якого став Віктор Скуратовський. У всіх присутніх була можливість потрапити в кадр нової відеороботи гурту.
  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ провів секретний концерт для жителів Львова в центрі міста-Фото 2
  Щоб потрапити на цей концерт, потрібно було дуже уважно слідкувати за соц. мережами БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. Кожен день там з‘являлись підказки: де, як і коли саме вони планують зіграти свій унікальний концерт.

  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ провів секретний концерт для жителів Львова в центрі міста-Фото 3
  За підтримки Київстар також знімалась велика трансляція у YouTube для всіх, хто не зміг приїхати до Львова чи за будь-яких інших обставин не потрапив на «Секретний концерт».

  Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ провів секретний концерт для жителів Львова в центрі міста-Фото 4
  Завдяки 4G від Київстар глядачі стрімили без меж під час концерту! А також ділилися емоціями з друзями онлайн.
   

  Статьи по теме