UA
RU

Гурт «Бумбокс» презентував новий сингл «ДШ»

Редагувати переклад
5 вересня українська рок-гурт "Бумбокс" презентує новую пісню "ДШ".

Гурт «Бумбокс» презентував новий сингл «ДШ»-Фото 1

«Бумбокс» випустила нову російськомовну пісню «ДШ», яка увійшла до альбому «Таємний код: Рубікон». Слова до синглу написав соліст гурту Андрій Хливнюк, який також створив музику в співавторстві з Олегом Аджікаєвим. 

«ДШ» в цифрах

П’ятого вересня Бумбокс випускає пісню “ДШ». Це четвертий сингл з подвійного альбому гурту «Таємний код: Рубікон». Раніше виходили дуетні пісні «Тримай мене» з The Gitas, «Безодня» з Тіною Кароль та «Твiй на 100%”. Перша частина альбому «Таємний код» у вигляді електронного релізу буде доступна 12 вересня, а за півтора-два місяці гурт планує випустити другу частину — «Рубiкон».

Альбом буде доступний на касетах, подвійному вінілі та CD версії «фан-пак», до якої увійде бокс для CD, два CD, фото-буклет, який ілюструє запис альбому та стікер-пак.

Гурт «Бумбокс» презентував новий сингл «ДШ»-Фото 2

“ДШ» — пісня російською мовою, написана минулої осені, а записана протягом зими. Повністю зроблена у місті Києві. Єдине, її мастеринг, як і інших всіх пісень альбому, робився у США. Пісня записана новим складом Бумбоксу. Пісня, в якій наш діджей Валік вже вкотре перевершив сам себе. І нам всім, і, я сподіваюся, слухачам нагадав, що він легендарний скретч-мастер і музикант, котрий в цій платівці виступив не просто як діджей, але й як аранжувальник і саундпродюсер, бо без нього пісні не мали б такої глибини та інших сторін і сенсів. Дякую Валік, за те що ти зробив у пісні «ДШ»,

—  поділився соліст гурту Андрій Хливнюк.

Слухайте пісню «ДШ»: 

Статьи по теме