UA
RU

Гурт KAZKA став послом миру від України в Японії: як минув двотижневий тур із благодійною місією

Редагувати переклад
1 липня стартував тур гурту KAZKA в Японії, що тривав 2 тижні. Ця подорож мала насамперед благодійну місію, тож програма включала в себе не лише виступи, а й важливі зустрічі, зокрема з українськими біженцями, представниками японського уряду, послом України в Японії, місцевими школярами і студентами. До того ж гурт взяв участь у Симпозіумі з підтримки України в Університеті ООН.

Гурт KAZKA став послом миру від України в Японії: як минув двотижневий тур із благодійною місією-Фото 1

Під час туру Саша Заріцька та її музиканти залюбки ділилися своєю творчістю, знайомили публіку з українською культурою та, звісно, розповідали про воєнні реалії, акцентуючи на величезному значенні підтримки від японського суспільства, — cловом, стали послами миру від України в Японії.

Окремим приводом для гордості є спільний виступ KAZKA з японською зіркою Суґізо (SUGIZO) — шалено популярним музикантом і композитором, який, з-поміж іншого, пише саундтреки для топових аніме. Разом вони виконали пісню Only Love, Love & Peace, реліз якої відбудеться в Японії та Україні вже найближчим часом. Цікаво, що колаборацію з KAZKA Суґізо особисто анонсував з величезного білборда в самому серці Токіо — в районі Шібуя.

«Знайомство з Суґізо стало знаковим для нас. Він неймовірно талановита людина, яка щиро підтримує Україну та безмежно вірить у нас. Наш дует — це своєрідна відправна точка для підкорення азійського ринку, тож попереду на вас чекає багато цікавих музичних експериментів. Ми у захваті від того, як японці реагували на нашу музику. Для них це щось абсолютно нове, незвичне», — коментує фронтвумен KAZKA Саша Заріцька.

Гурт KAZKA став послом миру від України в Японії: як минув двотижневий тур із благодійною місією-Фото 2

Фото: Кейко Танабе

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: МИХАЙЛО ОПЕКАН, ФРОНТМЕН ІНДІ-РОК ГУРТУ LADY APHINA 

Статьи по теме