UA
  RU

  HeForShe Arts Week 2020 створили додаток з роботами українських художниць

  Редагувати переклад
  Проводимо каратин (і не тільки) з користю. Наприклад, дізнаємося більше про мистецтво. 

  HeForShe Arts Week 2020 створили додаток з роботами українських художниць-Фото 1


  Скільки українських художниць ви можете назвати? Через недостатню представленість жінок у арт-сфері чимало людей не згадають і кількох імен. Саме тому проект HeForShe Arts Week 2020 презентував АR-галерею з роботами українських художниць минулого та сучасності.

  Читайте також: Книга місяця: «Я, Ніна» Яніни Соколової про рак та жіночу силу


  У додатку з віртуальною галереєю можна детально розглянути картини, прочитати чи прослухати інформацію про авторок, зробити фото та поділитись з друзями. Кожен зможе побачити 10 картин із фондів Національного художнього музею України, що є партнером руху HeForShe, а також чотири роботи сучасних художниць, які є номінантками Премії Women In Arts 2019.

  До галереї увійшли мистецькі твори Олександри Екстер, Марії Синякової, Антоніни Іванової, Софії Левицької, Оксани Павленко, Тетяни Яблонської, Алли Горської, Єлизавети Кремницької, Галини Бородай, Валерії Трубіної, Алевтини Кахідзе, Влади Ралко, Анни Звягінцевої та Ксенії Гнилицької.

  Аудіогід роботами створений за підтримки Радіо Культура – медіапартнера HeForShe Arts Week 2020, а презентуватимуть віртуальну галерею Майкл Щур та Ярослава Кравченко – телеведучі та адвокати руху HeForShe в Україні.


  Ціль проєкту з віртуальною галереєю – дати можливість людям не лише з усіх куточків України, а й з усього світу дізнатися більше про українських художниць та українське мистецтво загалом. 

  HeForShe Arts Week 2020 створили додаток з роботами українських художниць-Фото 2

  Лінк на додаток можна знайти в Інстаграмі @heforshe_ukraine, на сайті HeForShe Arts Week 2020, а також на постерах з QR-кодом по всій країні.   Статьи по теме