UA
RU

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору

Редагувати переклад

“Триб’ют українському святковому декору 3.0”.

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору-Фото 1

Три роки тому курований гід Києвом Hey Guide від комунікаційної агенції Public Kitchen вирішив повернути автентичний український святковий декор й ошатний стиль в оселі українців. Щороку вони випускали колекції декору, записували альбоми автентичного народного співу, прикрашали вулиці міст та знайомили з традиційними стравами.

 

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору-Фото 2

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору-Фото 3

“Триб’ют українському святковому декору 3.0” трапляється втретє з незмінною метою – повернути автентичний український святковий декор й ошатний стиль в оселі українців. Цьогорічна колекція – збірка найкращих декоративних виробів до зимового циклу свят від талановитих народних майстрів по всій країні, з якими агенція та гід працюють роками. Зустрічайте солом’яних павуків та дідухи, скатертини, доріжки та серветки з домотканого полотна, оздоблені вишитими синіми та золотими зірками Ружами. 

Hey Guide презентує щорічну колекцію традиційного українського святкового декору-Фото 4

Кожна річ така, що її хочеться плекати, зберігати та передавати у спадщину. А ще – ділитися цією красою з іншими, щоб як можна більше людей знали яким є справжнє українське Різдво.

Читайте також: Pantone обрали головний колір 2024 року

Колекцію можна придбати за посиланням в онлайн-магазині Hey Guide.

Статьи по теме