Hutir – простір для переселенців з України, що втратили свою домівку
Неймовірна ініціатива від кайтирів зі школи Spot Guide.
Під час війни українці, що вижили та залишилися в безпеці вигадують масу можливостей, щоб допомогти своїм співвітчизникам, котрим пощастило менше. Так хлопці з кайтерської школи Spot Guide, котрі організовували спортивно-музичний фестиваль WAVE на рожевому озері в Генічеську, збирають кошти на створення HUTIR для людей, що залишилися без житла.
Зараз ця команда хлопців та дівчат, за підтримки свого потужного ком’юніті, вирішила допомогти тим, хто втратив своє житло, свій будинок внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. WAVE будує HUTIR – житлова ініціатива з символічною назвою, адже хутір – це історично було село для переселенців. HUTIR з його білими домівками буде сучасним та комфортним місцем на природі, але з новітніми технологіями. Організатори планують там створення паркінгу, коворкінгу, дитячого садочку, спільну пральню, кухню, спорт-майданчики та навіть кав’ярню. Хлопці з WAVE поставили собі за мету створити ком’юніті, яке буде безкоштовним для переселенців з Маріуполя, Харкова, Донецька та інших міст, які були зруйновані російськими ракетами.
Пізніше, коли закінчиться війна, HUTIR перетвориться на рекреаційний табір. Що важливо: конструкції, які пропонують вейвери дешевші (1 дім — 7500 євро), міцніші (10 років експлуатації та цілорічне комфортне помешкання) та швидші з монтажу (45 днів з моменту фінансування) за інші подібні проекти. А виглядають як казка, що буде існувати в безпечний зоні на Заході країни. Безкорисний, волонтерський, некомерційний проект дуже ініціативних людей, які розділяють всі, хто танцював на рожевому озері.
Читайте також: Чи можливо відновити виробництво васильківських півників, одного з яких подарували Борису Джонсону?
Якщо у вас є бажання, можна просто долучитися до ініціативи. WAVE збирають кошти на створення платформи для життя. Зробити свій внесок можна тут. Також вони шукають:
- волонтерів в команду;
- людей з досвідом отримання фінансування;
- людей зі зв’язками з гуманітарними фондами за кордоном;
- будівельні матеріали — дерево, бетон, метал;
- будівельні бригади;
- інженерне обладнання інфраструктури містечка;
- меблі для будинків;
- побутову техніку — кухня, ванна, зал;
- рекламні можливості